XPSN

از عوارض زیاده روی در تماشای میرالکس

عوارض جسمی و روحی دیدن فیلم‌های ترسناک – خبرآنلاین

ایسنا نوشت: یک روانشناس معتقد است، زیاده‌روی در دیدن فیلم‌های ترسناک می‌تواند با عوارض جدی جسمی و روحی برای افراد همراه باشد.

پیامدهای زیاده روی در تلویزیون دیدن کودکان

و سبب زیاده روی فرزندشان در تماشا تلویزیون یا بازی های کامپیوتری است. این مورد سبب دور شدن کودک از فعالیت های پر جنب و جوش میشود. که قطعا سلامتی خود شما را با خطرات جدی روبه رو میکند .

دیدن فیلم “ترسناک” چه عواقبی دارد؟ – ایسنا

8/19/2018 · ایسنا/کرمانشاه یک روانشناس معتقد است، زیاده‌روی در دیدن فیلم‌های ترسناک می‌تواند با عوارض جدی جسمی و روحی برای افراد همراه باشد. فاطمه مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ترس را یکی از هیجانات واجب و پایه و …

رابطه تلویزیون و فرزندانتان را کنترل کنید!

زیاده روی در این فعالیت منجر به موارد زیر می شود: اضافه وزن: بچه هایی که بیش از دو ساعت در روز تلویزیون تماشا می کنند بیشتر در معرض اضافه وزن هستند.

زیاد ارضا شدن مردان، چه عوارضی دارد؟

پژوهشهای جدید محققان در زمینه زیاد ارضا شدن به ویژه در رابطه با مردان نشان داده است، که تکرار و زیاده روی در اعمال جنسی علاوه بر کاهش قدرت و بنیه مردان بر قدرت باروری آنها نیز موثر بوده و باعث کاهش قدرت باروری میگردد.

خطرات زیاده‌روی در مصرف خوراکی های سالم – مواد غذایی …

سلامت نیوز: گاز و نفخ نتایج آشکار مصرف یک وعده غذایی سرشار از لوبیا است، اما مصرف بیش از حد فیبر می تواند در جذب آهن، روی، منیزیم، کلسیم و برخی مواد مغذی دیگر اختلال ایجاد کند.

عوارض خوردن قهوه اسپرسو

تحریک و افزایش ضربان قلب، بالا رفتن کلسترول، افزایش فشار خون، بیقراری، بیخوابی، پوکی استخوان، کاهش تمرکز و اختلال در یادگیری کودکان، کاهش وزن، لاغری و تیره شدن رنگ پوست از عوارض خوردن قهوه اسپرسو و زیاده‌روی در مصرف …

عواقب و آثار رابطه جنسی زیاد (کثرت جماع) – پرسمان

زیاده روی در نزدیکی ، به غیر از آسیب های پزشکی، یک ضرر دیگری هم دارد و آن این است که این فرد، همه فکر و وقت و انرژی ذهنی و بدنی اش را صرف مسئله جنسی می کند، و این چیز خوبی نیست، چون ما در این دنیا …

برچسب‌ها:, , , , , , ,