XPSN

اطلاعاتی در مورد کاتالیزور پراید

فهرست قطعات خودرو – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

این صفحه شامل فهرست قطعات خودرو است که عمدتاً در خودروهای مجهز به موتور درون‌سوز مورد استفاده قرار گرفته و در واقع قطعات ساخته‌شده برای خودروها هستند:

پراید 151 و همه نکات مثبت و منفی که باید راجع به آن بدانید …

به طور کلی، این خودرو وقتی که بار دارد، کیفیت سواری و رانندگی آن بیشتر است. در بسیاری از مواردی که خودرو بارگیری نکرده است، متمایل شدن خودرو به اطراف، حرکت های اضافی و عدم پایداری هنگام حرکت در آن کاملاً محسوس است. اگر با یک سواری پراید …

با مهم ترین قطعات خودرو آشنا شوید (قسمت اول) – زومیت

وظیفه‌ی این سیستم جلوگیری از قفل شدن چرخ‌ها هنگام ترمز گیری است تا بدین ترتیب پایداری بیشتری به اتومبیل داده و امنیت و ثبات خودرو را در هنگام ترمزگیری تامین کند. یونیت کنترل ABS در حقیقت مغز این سیستم است و با اطلاعاتی که دریافت می‌کند فرمان وارد عمل شدن ABS را صادر می کند.

پلی اتیلن چیست

شرایط واکنش و نوع کاتالیزور مورد استفاده در تولید پلی اتیلن hdpe موثر است. برای تولید پلی‌اتیلن بدون شاخه معمولا از روش پلیمریزاسیون با کاتالیزور زیگلر- ناتا استفاده می‌شود.

صداگیری پراید – TuningForum

انجمن قدیم یک تاپیک جامع برای صداگیری پراید داشت. اگر مطالبی خدمت دوستان برای وجود صدای باد در کابین در سرعت‌های بالا و همچنین صدای موتور، هست لطف کنن اینجا به اشتراک بزارن. شدیدا احتیاج دارم و متاسفانه داخل نت اطلاعاتی در این زمینه وجود نداره.

برچسب‌ها:, , , ,