XPSN

الگوی تعامل زن و شوهر

سبک های ارتباطی بین زوجین – چگونگی تعامل بین زن و شوهر

این سبک ارتباطی در تعامل زن و شوهر را می توان با خصوصیاتی چون پریدن در حرف دیگران ، تحمل کم ناکامی ، پاسخ تهاجمی در هنگام تهدید ، تلاش در ترک مکالمه ، از کوره در رفتن ، صحبت کردن با صدای بلند یا فریاد زدن ، گرفتن انگشت اشاره به سمت طرف مقابل و سرزنش کردن شناخت .

انواع الگوهای ارتباطی زوجین از منظر روانشناسی – مجله خبری رویش

الگوی ارتباط اجتناب متقابل زن و شوهر. به عقیده لورنتز [10] (2002) توافق و مصالحه بین زن و شوهر بدون صحبت کردن در مورد مسائل، نظرات و عقاید ایجاد نمی شود. بنابراین اگر زوجین هر دو به نقطه کناره گیری به عنوان راه …

هنر زن بودن … در تعامل با شوهر | همسران خوب | مشاوره …

آفرینش زنان به گونه‌ای است که در نهایت ظرافت و لطافت می‌توانند بر اطرافیان خود تأثیرگذار باشند. اوج توانمندی زنان نیز در ارتباط با همسر شکل می‌گیرد که ما آن را هنر زن بودن در تعامل با شوهر می‌نامیم. نکته مهم این است که در ظاهر و کلام، همه ما باور داریم که دین اسلام بهترین …

الگوهای رفتاری زن و شوهر

ما زن‌ ها برای مادری كردن آموزش دیده‌ایم و برای آن نیز پاداش می‌ گیریم. وقتی بچه بودید یگانه الگوی تان مادرتان بود. همواره شاهد بودید كه او چگونه از خواهر و برادرتان حمایت می‌ كرد.

مسئولیت‌های متقابل زن و شوهر در خانواده چیست؟

تعامل والدين و … زن و شوهر باید برای سازگاری، بخشی از حقوق مستقل دیگری را بپذیرد. تعالیم اسلام برای تنظیم روابط زن و شوهر توصیه‌هایی به هر دو دارد که با ابعاد روانشناختی آنها متناسب است.

برچسب‌ها:, , , ,