XPSN

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین اشغالی

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین …

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین اشغالی. منابع محلی از به‌صدا درآمدن آژیر هشدار حمله موشکی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف نوار غزه و شنیده‌شدن صدای چند انفجار خبر دادند.

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی دیمونا در فلسطین اشغالی …

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی دیمونا در فلسطین اشغالی. منابع محلی از به صدا درآمدن آژیر هشدار حمله موشکی در شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه و شنیده شدن صدای چند انفجار خبر دادند. …

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین …

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین اشغالی + فیلم پارسینه: منابع خبری از شنیده شدن انفجار در نزدیکی تاسیسات هسته‌ای رژیم صهیونیستی خبر دادند.

انفجار در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین اشغالی

انفجار در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین اشغالی … تایید نشده حاکی از آن است که سامانه پدافندی پاتریوت،‌ یک فروند موشک را در نزدیکی تأسیسات هسته‌ای دیمونا رهگیری کرده است. … انفجار …

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین …

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین اشغالی ثور 02, 1400 08:54 Asia/Kabul منابع محلی از به‌صدا درآمدن آژیر هشدار حمله موشکی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف نوار غزه خبر دادند.

انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین اشغالی

1 روز قبل · انفجار موشک در نزدیکی تأسیسات اتمی «دیمونا» در فلسطین اشغالی. خبرگزاری رسمی سوریه با اعلام خبر حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به حومه دمشق، گزارش داد که سامانه‌های پدافندی این کشور به مقابله با این حمله پرداختند.

انفجار در نزدیکی تاسیسات هسته‌ای دیمونا

انفجار بامداد امروز در نزدیکی تاسیسات هسته‌ای دیمونا در فلسطین اشغالی با واکنش مقامات صهیونیست و دستپاچگی آن‌ها و اذعان به ناتوانی در رهگیری موشک‌ها مواجه شده است.

برچسب‌ها:, , ,