XPSN

اهمیت برنامه winrar برای اندروید

RAR for Android 6.00 – برنامه وینرار اندروید – پرمیوم …

1/23/2021 · RAR for Android نسخه اندروید برنامه مدیریت فایل – فایل منجر محبوب و مطرح وینرار – Winrar می باشد که با آن می توانید به بهترین شکل به مدیریت فایل ها بپردازید.

دانلود نرم افزار WinRAR (وین رار) برای گوشی اندروید و …

استخدام کارشناس پشتیبانی نرم‌افزار و ارتباط با مشتری. پشتیبان فنی کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار) این نرم افزار بسیار سبک بوده و تا کنون برای پلتفرم های ویندوز، Linux و MacOS منتشر شده است. برنامه RAR نیز همانند WinRAR می باشد اما برای اندروید طراحی شده است.

دانلود winrar برای اندروید 4.2 2

دانلود جدیدترین نسخه برنامه مدیریت فایلهای فشرده برای دستگاه های اندرویدی RAR for Android Premium لینک فایل نصبی و نسخه مود شده برنامه RAR for Android Premium در جم روید !!!! RAR for Android Premium : برنامه مدیریت فایلهای فشرده اندروید RAR for Android Premium برنامه ای بسیار کاربردی و رایگان و قدرتمند است که در […]

دانلود RAR for Android 6.00 – برنامه وینرار برای اندروید …

1/21/2021 · ویژگی های برنامه RAR for Android اندروید : – باز کردن فایل های فشرده RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ. – امکان ایجاد انواع فایل های فشرده با فرمت های زیپ، رار و غیره. – امکان تعمیر فایل های فشرده در صورت ناقص و مشکل دار بودن آن ها.

دانلود RAR for Android Premium 6.00 برنامه مدیریت فایل های …

1/21/2021 · RAR for Android نرم افزار مدیریت فایل های فشرده برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. این نرم افزار همان winRAR مشهور بوده یکی از بهترین و قدرتمند ترین برنامه ها برای مدیریت فایل های فشرده می باشد.

آموزش پارت بندی در برنامه WinRAR برای ویندوز و اندروید …

12/7/2020 · نسخه اندروید برنامه WinRAR، یکی از راه‌هایی است که می‌توانیم فایلمان را قطعه بندی و روی اینترنت بارگذاری کنیم. با روش پارت بندی در WinRAR، می‌توانیم فایلمان را به قسمت‌های کوچک‌تر تبدیل کرده و به راحتی در اینترنت بارگذاری کنیم. در ادامه، با …

برچسب‌ها:, , , , ,