XPSN

اگر دارچین غذا زیاد شد چه کنیم

چگونه خطاهای آشپزی خود را اصلاح کنیم؟ | پایگاه خبری جماران

اگر دارچین غذا زیاد شد آب آن را عوض کنید و دوباره به غذا اجازه بدهید تا جا بیفتد. اگر در خورشت قیمه دارچین زیادی ریختید کمی از آب قیمه را دور بریزید و در ظرفی به صورت جداگانه دو قاشق رب را تفت دهید و با کمی آب به خورشت اضافه کنید.

عوارض مصرف زیاد دارچین

اما اگر بابت دیابت، بیماری قلبی یا کبدی دارو مصرف می‌کنید، دارچین زیاد می‌تواند مشکل ساز باشد. زیرا دارچین با این داروها تداخل پیدا کرده و تاثیرات یا عوارض جانبی آنها را تشدید می‌کند.

چگونه یک غذای شور را نجات دهیم؟

1 قاشق چایخوری شکر را با 1 قاشق چایخوری سرکه، اضافه کنید و ترکیب آماده شده را به غذای شورتان اضافه کنید. اگر شوری غذا هنوز برطرف نشده بود، این کار را تکرار کنید. 3 – حجم غذا را بیشتر کنید. اگر هنوز به اندازه کافی وقت دارید، می توانید حجم مواد غذایتان را بیشتر کنید.

روش های رفع تندی ، شوری و ادویه زیاد در غذا ( با عکس ) – کوروک

اگر سالاد یا غذای شما زیاد شیرین شده است باید مقداری مواد غذایی تلخ مثل شکلات و ماءالشعیر تلخ به آن اضافه کنید تا طعم آن درست شود . غذاهای ترش و تلخ را با جوش شیرین خنثی کنید .

دانستنی های آشپزی

از بین بردن بوی غذا. نکته ی 1-اگر خانه ی شما از بوی غذا پر شده و باعث ناراحتی خانواده می شود، از دود اسفند و یا دود خاکشیر استفاده کنید و یا با دود کردن دارچین می توانید کاملاً بوی غذا را از بین ببرید در ضمن دود اسفند باعث ضد عفونی کردن محیط هم می شود.

گرسنگی دائم و تمایل زیاد به غذا به 10 دلیل پزشکی رخ می‌دهد …

گرسنگی دائم و تمایل زیاد به غذا به ۱۰ دلیل پزشکی رخ می‌دهد. شاید برای بسیاری از شما اتفاق افتاده باشد که همیشه احساس گرسنگی می‌کنید و با خود فکر می‌کنید که علت این گرسنگی دائم چیست؟ اغلب شما به اولین چیزی که فکر می …

چگونه اشتها را زیاد کنیم و به وزن دلخواه خود برسیم؟ | چطور

7/4/2017 · وعده‌های غذایی اگر به شکلی که گفته شد مصرف شوند، بعد از غذا احساس نفخ و سنگینی کمتری به‌وجود می‌آورند. نفخ و سنگینی یکی از مهم‌ترین عواملی است که افراد کم‌اشتها را بعد از غذا آزار می‌دهد. برای اجتناب از پُر شدنِ سریعِ معده …

چکار کنید تا بدنتان مواد مغذی بیشتری جذب کند؟- اخبار رسانه …

یک حقیقت جالب: شرایط سیستم عصبی بدنمان تعیین می کند که چقدر خوب می توانیم یک غذا را گوارش کنیم.

۲۰ غذای مجلسی؛ بهترین لیست غذا برای مهمانی رسمی و خودمانی …

غذا‌های زیادی برای برگزاری یک مهمانی شام یا ناهار باشکوه وجود دارد، ولی آنچه باعث می‌شود غذای یک مهمانی به یادماندنی و خاطره انگیز شود، خوب درست کردن و به عمل آوردن غذا در حجم زیاد است که …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,