XPSN

این دیگر چه دنیایی است؟

دنیای بدون خشونت – ملیحه هدایتی | آموزش نویسندگی و توسعه فردی

هرگز نشوی ز تَلّ خاکی افسون. غرور سیاستمداران با اهداف خود خواهانه و غیر انسانی، دنیای بدون خشونت را امروز تحت تأثیر این افکار افراطی، درگیر جنگ و خونریزی نموده است. بهر هر اندیشه خام و تعصب بی جا، خونی ریخته می شود، انسانی قربانی می گردد تا غرور این …

دنیای پس از کرونا چگونه خواهد بود؟ – ایسنا

کرونا به سرعت مرزهای رسمی کشور را در نوردیده و هر جا که بخواهد فرود آمده و بیماری را گسترش می دهد. بر این باورم که دوران پس از کرونا، دنیایی متفاوت با جهان امروز خواهد بود و تغییرات اساسی و گسترده ای در عرصه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی صورت خواهد گرفت.

مشاهده ی دنیایی دیگر- تجربه ی نزدیک به مرگ- آنیتا مورجانی …

مشاهده دنیایی دیگر ،داشتن احساس بسیار عمیق آرامش و عشقی نا مشروط، مرور سریع زندگی و دیدار با عزیزان از دست رفته از جمله تجربیات خانم آنیتا مورجانی در دوران به کما رفتن است.

تحلیل و نقد سریال Lost ؛ پایان سریال لاست چه می شود؟ | پلازامگ

2/6/2021 · آیا همه این‌ها یک رویا است؟ یا شاید این دنیایی موازی است که توسط نیروهای پنهان جزیره به وجود آمده است؟ شاید هم این داستان واقعی است و تمام حوادث داخل جزیره خیالی بودند؟

کسانی که با فریب به رابطه نامشروع تن داده اند، بدانند – یاسا

3/22/2018 · این موضوع در مورد زن هم مصداق دارد ، یعنی زنی که در زوجیت دائمی مردی است و همیشه به او دسترسی دارد.چنان چه مردی که واجد چنین ویژگی هایی است، مرتکب عمل زنا چه با فریب و چه بدون فریب شود؛ در صورت …

برچسب‌ها:, , , ,