XPSN

بازیکنان گذشته و حال برای تیم ملی فرانسه

تیم ملی فوتبال فرانسه – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تیم ملی فوتبال فرانسه (به فرانسوی: Équipe de France de football) تیمی متشکل از بازیکنان برگزیده فرانسوی است که به نمایندگی از کشور فرانسه و تحت نظارت فدراسیون فوتبال فرانسه در مسابقات بین‌المللی رقابت می‌کند. این تیم عضو یوفا است و ۱۵ بار در جام جهانی فوتبال حضور داشته‌است.

همه‌ بازیکنان محروم شده‌ از تیم ملی فرانسه – ایسنا

در سالهای گذشته بازیکنان زیادی به خاطر رفتار نامناسب از همراهی تیم ‌ملی فرانسه محروم شدند که احتمال دارد کریم بنزما نیز به این جمع بپیوندد.

رنگ پوست بازیکنان تیم فرانسه: جدلی درباره نژادپرستی – BBC …

رنگ و نژاد بازیکنان تیم ملی فرانسه سبب رد و بدل‌های جالبی در زمینه نژاد و ملیت بین یک کمدین آفریقایی مقیم …

تولیسو: وقتی سال گذشته مصدوم شدم و دیگر نامم در لیست …

طرفداری – تولیسو فصل گذشته با یک مصدومیت سنگین مواجه شد و بخش زیادی از بازی های بایرن مونیخ را از دست داد. در ضمن او نتوانست برای تیم ملی فرانسه به میدان برود.

بازیکنان تیم ملی فرانسه کجایی هستند – تماشا

بازیکنان تیم ملی فرانسه کجایی هستند – تماشا … 1399© تمام حقوق برای سرویس اشتراک ویديوی تماشا محفوظ می‌‌باشد. نتایج برچسب: … اسکوچیچ و انتخاب نفرات تیم ملی.

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه، و دعوت بازیکنان مد نظرش …

دیدیه دشان بازیکنان مد نظرش را به تیم ملی فرانسه دعوت کرد. تیم ملی فرانسه که خود را برای جام جهانی ۲۰۱۸ آماده می کند طی روز های آینده باید به مصاف کلمبیا و روسیه برود.

تیم ملی فوتبال ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

فوتبالیست‌های تیم ملی به کاخ نیاوران و مجلس شورای ملی دعوت شدند، خوانندگانی همچون ویگن و دلکش نخستین ترانه‌های فوتبالی در پشتیبانی از تیم ملی را خواندند و حتی نشریات غیر ورزشی نیز به پوشش و پیگیری اخبار مربوط به تیم ملی پرداختند.

ماجرای درگیری فیزیکی بازیکنان تیم ملی نوجوانان – مشرق نیوز

در ماجرای پیش آمده چندین سوال به وجود می آید که شاید بد نباشد کمیته های جوانان و فنی و در راس همه مهدی تاج به آنها پاسخ دهند که مهمترین سوال این است که چرا باید در این رده بازیکنان تیم ملی ولو اینکه تیم حریف بداخلاقی را آغاز کرده این چنین برآشفته باشند که یک بازی دوستانه را به …

برچسب‌ها:, , , , , , ,