XPSN

بخشی از داستان فراتر از مرز ھا

2001، یک اودیسه فضایی؛ فراتر از بهترین اثر علمی-تخیلی …

بخشی از فیلم به روایت چندگانه‌ای از مرزها و محدودیت‌ها و خطرات توسعه رایانه‌های هوشمند می‌پردازد و نگرانی جایگزین شدن ماشین به جای انسان و درواقع جایگزین شدن اعتماد انسان به ماشین به جای اعتماد به انسان را مطرح می‌کند.

داستان عجیب معماری ARM؛ از بی‌محلی اینتل تا فرصت‌طلبی اپل …

مهندسی BBC Micro با آن طراحی بسیار پیشرفته و مدرن واقعا ایکورن را از مرزهای خود فراتر برد. یکی از نتایج این فرا رفتن از مرز، تصمیمات مهندسی بی‌منطق اما کارآمدی مانند شبیه‌سازی جای انگشت در مادربرد به کمک رزیستور بود تا دستگاه بتواند کار کند.

فراتر از دانستن،کرایون-13 اکتبر2019 | جهان پس از 2012

این پیام در 21 مهر 1398 ارائه شده است. سلام عزیزانم، کرایون هستم از خدمات مغناطیسی. ما قبلاً در مورد میدان صحبت کرده‌ایم. اطلاعات بسیار زیادی درباره میدان از منابع بسیار زیادی خواهند آمد. چون آن واقعی‌تر می‌شود.

بررسی بازی Code Vein – بازی سنتر

9/30/2019 · این ترس ناخودآگاه تاکنون دستمایه بسیاری از انیمه­ها و بازی­های ژاپنی بوده و Code Vein نیز نیم نگاهی به همین سوژه دارد اما در عوض از حیث پرداخت پا را فراتر از مرز­های مرسوم گذاشته و دست به خلق …

۴ دلیل عبور موفیت آمیز بیت کوین از مرز قیمت ۲۰ هزار دلاری …

داستان بیت کوین فراتر از ۲۰ هزار دلار. یکی از مسائل مهم این است که همواره دیدی فراتر از ارزش کنونی تریدینگ ارزهای دیجیتال داشته باشیم. قیمت کنونی یک ارز دیجیتال فقط نشانه ای از موقعیت موقتی آن است.

برچسب‌ها:, , , ,