XPSN

بهترین مکان ها برای تماشای شفق قطبی

بهترین مکان های جهان برای دیدن شفق قطبی

آلاسکا یکی از بهترین مکان ها برای دیدن شفق قطبی است در این منطقه علاوه بر فیربنکس می توان به انکوریج Anchorage رفت و شفق قطبی را در آن جا نیز مشاهده کرد. یوکان؛ کانادا. کانادا کشوری مملو از شگفتی های بسیار است. آبشار نیاگارا و خلیج فاندی از عجایب این سرزمین سرد و شگرف هستند.

با بهترین مکان‌های دنیا برای تماشای «شفق قطبی» آشنا شوید …

در فاصله ۲۴۰ کیلومتری از دایره قطب شمال، فرینکس یکی از در دسترس‌ترین مکان‌ها برای تماشای شفق قطبی بشمار می‌رود زیرا یک فرودگاه بین‌المللی و تعدادی هتل در آنجا وجود دارد.

چند مکان فوق العاده برای دیدن شفق قطبی

نیوزیلند یکی از بهترین مکان ها برای دیدن شفق قطبی است. جزیره استیوارت، پارک ملی کوه کوک در جزیره جنوبی و ناحیه ساحلی کتلینز همگی جاهایی فوق العاده برای مشاهده شفق قطبی هستند.

بهترین مکان ها برای تماشای شفق قطبی | نصرینو

از بهترین مکان ها برای تماشای شفق قطبی در فنلاند می توان به روستای سریسلکا (Saariselka) در شمال این کشور و همچنین منطقه لاپلند اشاره کرد.

به تماشای شفق های قطبی، بی نظیرترین جاذبه گردشگری روسیه بروید

تماشای بهترین شفق قطبی روسیه در نوایا زملیا این مجمع الجزایر شمالی که تنها با مجوز ویژه قابل دسترسی است، یکی از بهترین مکان ها برای مشاهده شفق های شمالی در آسمان می باشد.

به تماشای شفق های قطبی، بی نظیرترین جاذبه گردشگری روسیه بروید

فقط هشت کشور به قطب شمال منتهی می شوند که روسیه از همه برتر است و با وجود زمستان های بسیار سرد و شب های طولانی که به مدت چند هفته به طول می انجامد، یک جاذبه مهم به نام شفق قطبی روسیه دارد.

بهترین نقاط برای تماشای شفق قطبی – گرفتن وقت سفارت

کانادا یکی از محبوب‌ترین کشورها برای تماشای شفق قطبی است. تقریبا در اکثر نقاط شمالی کانادا امکان مشاهده نورهای شمالی وجود دارد.

شفق قطبی در روسیه ، فرصت تماشای شکوه آسمان

نوایا زملیای زیبا را بهترین مکان برای دیدن شفق قطبی در روسیه می دانند. رصد پدیده کم نظیر شفق قطبی بر فراز دریای یخ زده قطب آنچنان رویایی است که هرکسی را به تحسین وادار می کند.

کجا و چگونه می‌توان شفق‌ های قطبی را تماشا کرد؟ – خبرآنلاین

تماشای شفق قطبی تجربه‌ای هیجان‌انگیز و فراموش نشدنی است که البته آنقدرها هم سهل و در دسترس نیست. پیدا کردن زمان و مکان مناسب برای تماشای شفق قطبی کار آسانی نیست و نیاز به برنامه‌ریزی و تحقیق قبلی دارد.

برچسب‌ها:, , , , , , ,