XPSN

بیندیشیم / ارزش دنیا به چیست؟ / قدر باهم بودنهایمان را بیشتر بدانیم

جواب همه خود ارزیابی های فارسی هفتم – پاسخ به سوالات شما

درس 1 1. چه کساني در کلاس جنگل سبزآرزو هاي خود را مطرح کردند؟ شبنم، دانه، غنچه، جوجه گنجشک، جوجه پرستو، جوجه هاي کبوتران و معلم. 2. منظورشبنم ازجمله ي (مي خواهم آفتاب شوم) چيست؟ جواب همه خود ارزیابی های فارسی هفتم منظورش …

در قرنطینه آموختم | درس‌های قرنطینه‌نشینی – شاهین کلانتری …

در قرنطینه آموختم دنیا ارزش این همه دشمنی را ندارد. … دنبال آرزوها رفت میشه همدیگر را از دور دوست داشت و میشه از دورهم باهم بود و به هم انرژی داد … در قرنطینه آموختم قدر اطرافیانم را بیشتر بدانم.

چند پرسش مگو؛ آیا خدا وجود دارد؟

ما باید فناوری هوش مصنوعی را روزبه‌روز بیشتر ارتقا بدهیم، اما باید در مورد خطرات حقیقی آن نیز بیندیشیم. ترس «هاوکینگ» از این موضوع است که روزی هوش مصنوعی به‌کل جای بشریت را بگیرد.

جواب خودارزیابی های کتاب ادبیات هشتم – پاسخ به سوالات شما

پاسخ خود ارزیابی ادبیات هشتم درس اول ص14 پاسخ سوال 1: در اینجا منظور از ((خانه خوب خداست)) خانه مسجد است. جواب خودارزیابی های کتاب ادبیات هشتم پاسخ سوال2: ((نور))نام خداست و روشنی نشان اوست.منظور این است که وجود خدا سراسر نور …

خوره‌اي كه مغزتان را مي‌خورد

با به‌ یادآوری موفقیت‌ها، نعمت‌ها و خوشبختی‌های خود باید بدانیم که هیچ‌کس حقیر نیست؛ اگرچه ممکن است محرومیت‌های فراوانی را تجربه کرده باشیم، ولی تا می‌توانیم به داشته‌هایمان بیندیشیم.

بهترین کتاب های انگیزشی دنیا؛ ۳۱ کتاب برای موفقیت و خودآگاهی

سرانجام به گنجی بسیار متفاوت از آنچه در آغاز تصور می‌کرد، دست می‌یابد. این کتاب ما را تشویق می‌کند که به ندای دلمان گوش بسپاریم، قدر موهبت بی‌تکرار زندگی را بدانیم و آرزوهایمان را دنبال کنیم.

بایگانی‌های افزایش اعتماد به نفس – ایرج شرفی

اگر ما بدانیم که هر بار مقایسه یک درجه عزت نفس ما را پایین‌تر می‌آورد و یک‌قدم ما را از شاد زیستن و آرامش داشتن دورتر می‌کند، این اجازه را به او نمی‌دهیم تا ما را به قهقرا ببرد.

انشا احساسی و زیبا در مورد شهید حاج قاسم سلیمانی انشا

نتیجه انشا در مورد سردار حاج قاسم سلیمانی : این موضوع را دشمنان اسلام و آزادی خواهی باید بدانند که انتقام ما برابر نخواهد بود ، چرا که سر ترامپ و امثال او به اندازه ی بند کفش سردار هم ارزش ندارد …

برچسب‌ها:, , , , , , ,