XPSN

ترفندهایی برای زیبایی دست

راز زیبایی دست + برای داشتن دستان زیبا

چند توصیه برای داشتن دست هایی جوان. پاکسازی: پاکسازی پوست باعث رها شدن پوست خارجی از سلول های مرده می‌شود و آن را درخشان می‌کند. اما پوست روی دست بسیار حساس و ظریف است. بنابراین برای پاکساری باید یک محصول مناسب با نوع پوست دست و توپ های بسیار ملایم تر از آنچه که برای بدن به …

ترفندهایی برای داشتن ناخن‌های زیبا و دست‌های جوان – مجله قرمز

دست را چند بار درون ظرف پارافین فرو کنید تا همه جای پوست پارافینی شود. ۳۰ دقیقه اجازه دهید پارافین روی دست بماند تا زمانی که سرد شده و به‌راحتی از دست پوسته پوسته ‌شود.

اگر می خواهید دست هایی زیبا داشته باشید بخوانید – الو دکتر

مرطوب کردن: پوست دست اغلب تمایل به خشک شدن دارد، بنابراین باید دست ها را با کرم مناسب نوع پوست دست مرطوب کنید، این کار بعد از شستشوی دست و یا پس از استعمال مایع ظرفشویی و دیگر شوینده ها، اهمیت بسیار زیادی دارد.

ترفندهایی برای جوان نگه داشتن پوست دستها

ورزش مفيد كه به بهبود گردش خون دست‌ها كمك مي‌كند، مشت كردن دست‌ها و سپس باز كردن و كشيدن انگشتان است. اين كار را چند بار به تناوب انجام دهيد و نيز اين عمل را چندين بار در روز (10 ـ 6 بار) تكرار كنيد.

ترفندهایی برای زیبایی هر چه بیشتر بدون استفاده از مواد …

9/22/2017 · تغذیه پوست دست. برای اینکه پوست دست هایتان نرم و مخملی شود درون کرم دست خود مقدار کمی سرکه بریزید. این ترکیب را به مدت دو هفته پیش از خواب به دست بمالید و اثرات معجزه‌آسایشان را ببینید.

ترفندهایی شگفت انگیز برای داشتن پوستی سالم – پوست – زیبایی …

این را بدانید که به هیچ وجه به کرم‌هایی گران برای رفع چین وچروک‌های زیر چشمتان نیاز ندارید بلکه می‌توانید با مواد طبیعی و بسیار موثر از جمله: روغن نارگیل، روغن زیتون، ماست، انگور، آلوئه ورا و خیار چروک‌های زیر چشمتان را از بین ببرید.

برچسب‌ها:, , , , ,