XPSN

خدافظی + من و پری ناژ

گنجور » سعدی » دیوان اشعار » غزلیات » غزل ۳۲

جفا و ناز و عتاب و ستمگری آموخت دگر نه عزم سیاحت کند، نه یاد وطن کسی که بر سر کویت، مجاوری آموخت من آدمی به چنین شکل و خوی و قد و روش ندیده‌ام، مگر این شیوه از پری آموخت …

شعر نو کوتاه خداحافظی

غزل کوتاه خداحافظی. شاعر عباس ملکی. می خواهم از خیال لبت ساده بگذرم. از این هوای ِ در سرم افتاده بگذرم. از دیدگان ِ مست ِ نجیب ِ چون آتشت. با عشوه های ِ ناز ِ خداداده بگذرم. امواج ِ یاد تو زده بر ساحل دلم. می خواهم از دل ِ تو جلا داده بگذرم. از عشق و خاطرات و جنون ِ نگاه تو.

برگشت به تهران – قسمت اول | من و خانواده

این دفعه جدا شدن از پری ناز و می گل خیلی سخت تر از قبل بود و به همه ما خیلی سخت خواهد گذشت. پرواز مثل همیشه طولانی و خسته کننده بود.

دانلود فیلم سینمایی پریناز با 4 کیفیت

10/15/2019 · این فیلم سرانجام با تغییرات و حذفیات بخش هایی از آن در شهریور ۱۳۹۶ در گروه هنر و تجربه اکران شد . خلاصه داستان به این گونه است که پریناز پس از مرگ مادر ، به سراغ خاله‌ اش میرود که تنها کسی است که می‌تواند به او پناه بدهد. خاله از پذیرفتن او امتناع می‌کند.

دانلود آهنگ عربی فارسی ناز نکن واسه من حضرت استاد از …

آهنگ عربی فارسی ناز نکن واسه من حضرت استاد با صدای دانیال هندیانی یک ترانه شاد رقصی با کیفیت بالا و لینک مستقیم

بیوگرافی فریبا نادری و همسرش +ماجرای ازدواج دوم و عکس های …

فریبا نادری بازیگر زن ایرانی است که به دلیل بازی در سریال ستایش بسیار معروف شد. او دو بار ازدواج کرده است. همسر سابقش بر اثر سرطان خون درگذشت. در این بخش بیوگرافی کامل فریبا نادری، اطلاعات زندگی شخصی و هنری، ماجرای ازدواج دوم و عکس های او همسر سابق و …

برچسب‌ها:, , , , ,