XPSN

در مورد اندام طالقانیها مردها

نظر مردها در مورد زن لاغر اندام

نظر مردها در مورد زن لاغر اندام. از دیر باز همواره محققین علوم جنسی و علوم رفتاری بر آن بوده اند تا جاذبه های جنسی در دو جنس را کشف و از فاکتورهای دخیل بر آن ها آگاهی یابند. از نقطه نظر روان شناسی تکاملی که عمدتاً جاذبه های جنسی و نهایتاً رفتارجنسی مرد را رنگ گرفته از اهداف …

مردها چه اندامی می پسندند

آیا مردها زنان چاق را دوست دارند؟یا زنان لاغر ؟ مردها نه جذب زنان چاق میشوند و نه جذب زنان لاغر ، راز جذابیت زنان در چاقی و لاغری نیست. شکل برای مردان بسیار مهم‌تر از سایز است!

۱۷ راز مردان که زنان باید بدانند

یک مرد ممکن است در مورد جسم و توانایی های خود نگران شود. اگر می توانید، به او کمک کنید تا روش های آرام سازی را یاد بگیرد و مطمئنش کنید هنوز هم او را مانند قبل دوست دارید، در این صورت کمتر در روابط زناشویی دچار استرس می شود.

بهترین راه برای جذب مردان؛ خانم عزیز با مردت اینگونه صحبت کن!

هنگامی که مردها بهتر ارتباط برقرار می کنند. مردان هنگامی با شما بهتر ارتباط برقرار می کنند که تمرکز کافی داشته باشند و از قبل حدود مکالمه را بشناسند و اطلاعات کافی درباره آن داشته باشند مثلا قبل از مکالمه بدانند هدف از این صحبت چیست و از آن چه می خواهید ، به این صورت ، احساس …

۱۴ خواسته مردها در روابط جنسی (نکات طلایی) – ویکی روان

4/3/2020 · در مورد خواسته مردها در روابط جنسی باید بگوییم که: بعضی افراد معمولا دوست ندارند که در مورد خیالات شان با کسی صحبت کنند زیرا فکر می کنند که این کار باعث آسیب پذیری شان خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , ,