XPSN

دلیل افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی

۳ دلیل برای افزایش بیشتر قیمت طلا در بازار جهانی – ایمنا

۳ دلیل برای افزایش بیشتر قیمت طلا در بازار جهانی طلا در دو ماه گذشته با رشد بی سابقه قیمت همراه بوده و تحلیلگران معتقدند برخی شرایط، زمینه را برای تداوم و تشدید این روند صعودی هموارتر کرده است.

دلیل افزایش قیمت طلا | بانک کارآفرین

رییس اتحادیه طلا و جواهر پیش بینی در رابطه با بازار آینده طلا را سخت دانست و گفت: افزایش قیمت طلا در چند روز گذشته در ایران و بازارهای جهانی به دلیل اعلام شاخص‌های آمریکا و کاهش ارزش دلار بوده است.

افزایش قیمت سکه و طلا در سایه افزایش انس جهانی – ایرنا

عواملی که به نظر می‌رسد با توقف روند افزایش قیمت جهانی در بازار طلا از یک سو و از سوی دیگر احتمال موفقیت تدابیر انجام شده برای کنترل و هدایت نقدینگی در بازارهای موازی مانند ارز به سمت اوراق دولتی و سپرده های بانکی، بتواند بر روند افزایشی قیمت سکه و طلا در داخل کشور نیز …

علت افزایش ناگهانی قیمت سکه و طلا چیست؟

گرانی ناگهانی سکه و طلا در ۱۰ روز اخیر از نگاه کارشناسان بازار دو دلیل دارد که یکی از آن‌ها به بازار‌های جهانی و دیگری به بازار داخلی مربوط است. به عبارتی می‌توان گفت: اصلی‌ترین دلیل افزایش قیمت سکه و طلا در آبان ماه بیشتر به خاطر تحولات قیمت طلا در بازار‌های جهانی بوده.

افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی

ریسک های ژئوپلتیک می تواند موجب افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری در بازارهای امنی نظیر بازار طلا و ین ژاپن شود. دانیل هاینس، تحلیلگر بانک ای ان زد گفت: «چند موضوع وجود دارد که موجب رشد قیمت طلا شده است.

برچسب‌ها:, , , ,