XPSN

رشد – درد – توهم – روانشناس – اشتباهات

روانشناسیِ رشد – روانشناسی پيمان

روانشناسیِ رشدِ انسان. سوالات اساسی در زمینه رشد انسان ها وجود دارد. سوالاتی از قبیل : 1. چه چیزی ویژگی های مشترک فرد با دیگران و ویژگی های منحصر به فرد او را تعیین می کند؟. 2. چه چیزی ثبات و تغیییر خلق و خوی افراد در …

روان‌شناسی بالینی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در تفسیر می‌توان متوجه اشتباهات قابل ملاحظهٔ مصاحبه‌کننده شد. البته در این مرحله ممکن است روان‌شناسان به علل گوناگونی مانند تعصبات شخصی، تئوری‌های نادرست و گرایش‌های مختلف عاطفی، در تعبیر نتایج مصاحبه، راه اشتباه را بپیمایند.

رواندرمانی | دکتر رامین علوی نژاد – متخصص روانشناسی (PhD)

رواندرمانی فرایندی است که طی آن بوسیله درمان های روانشناختی و در یک بافت بین فردی به حل مشکلات سلامت روان و رشد شخصی افراد کمک می شود.

11 اشتباهی که افراد با هوش مرتکب می شوند

برای اینکه زندگی متوازن و مفید داشته باشید باید طولانی مدت در کاری که راضیتان می‌کند تلاش نموده و از اشتباهاتی که در زیر عنوان می‌گردد دوری کنید. 1. آنها مشغول بودن را با مفید بودن اشتباه می‌گیرند. سرعتتان را کندتر کنید و این را به یاد بیاورید: بیشتر چیزها هیچ اهمت خاصی ندارند.

خدمات مرکز مشاوره |مرکز مشاوره روانشناسی ازدواج، خانواده و …

درمان دارویی درافسردگی، وسواس ، اختلالات روانپریشی، علائم هذیانی و توهم، افسردگی دو قطبی، اختلالات خواب، مشکلات جنسی، ناتوانی جنسی و سردمزاجی، تحریک پذیری و بی قراری،علائم آزارنده در دوره قاعدگی، پرخاشگری های غیر قابل کنترل، اختلالات جسمی با منشا روانی، بی اشتهایی و …

تله نقص و شرم چیست؟ علت شکل گیری آن، تاثیر آن بر روابط …

نکته مهم در تله نقص و شرم این است که حمایت از ذهنیت کودک آسیب پذیر و دسترسی به ذهنیت مورد نیاز آن، غالباً مشکل است. تجربه های آسیب پذیری و پریشانی که در ذات این ذهنیت هستند دردناک اند و افراد اغلب تلاش زیادی می کنند تا از این ذهنیت اجتناب کنند یا با آن مبارزه کنند.

مشکلات جنسی علائم و سبب شناسی | دکتر رامین علوی نژاد (PhD)

استرس، نگرانی ها، عومال مختل کننده تمرکز و سایر مشکلات روانشناختی که تنش ایجاد می کنند مانع آرامش لازم برای تجربه لذت جنسی می شوند. وقتی احساسات ناخوشایندی داریم و در عین حال به فعالیت جنسی مبادرت می ورزیم، بندرت این فعالیت جنسی در ذهن ما تجربه و بازنمایی می شود.

برچسب‌ها:, , , , , ,