XPSN

روند ترون (tron) همچنان در سراشیبی

تجزیه و تحلیل روند قیمت ترون – 29 بهمن ماه – ایکس بلاکچین

تجزیه و تحلیل روند قیمت ترون – ۲۹ بهمن ماه. در حالی که قیمت بیت کوین (Bitcoin) همچنان در حال افزایش است، قیمت ترون (TRON) در حال تثبیت جایگاه خود بالاتر از تراز ۰.۰۴۵۰ دلار است. قیمت TRX می‌تواند حرکت صعودی دیگری را تا بالاتر از …

رشد 20 درصدی ترون در هفته گذشته – ExWorld

آیا ترون همچنان از اینجا به صعود خود ادامه خواهد داد ونظرها را به خود جلب می کند؟ … اما پس از 20٪ افزایش قیمت در این هفته ، Tron ممکن است در حال پیشرفت برای روند صعودی طولانی باشد .

نمودار تحلیل تکنیکال ترون (فروردین1400) – رمزارز نیوز

8/28/2020 · ترون (tron) هنوز بازیگر کوچکی در بازار وسیع ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید و 0.44 درصد از کل بازار رمزارزها را به خود اختصاص داده است. حتی در زمان اوج قیمت خود، 1.02 درصد از بازار را در بر می‌گرفت.

ترون (Tron) چیست و راهنمای کامل و جامع درباره این ارز دیجیتال

ترون Tron چیست؟ خب، در اینجا راهنمای جامع جدید ما در مورد ترون و رمزارز بومی‌آن یعنی TRX مهیا شده است تا به این سوال پاسخی کامل دهد.

تحلیل ترون امروز 17 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Tron – زوم ارز

تحلیل ترون امروز 11 اسفند 99 ، با سلام خدمت همراهان زوم ارز و علاقه مندان به بازار ارزهای دیجیتال ، با تحلیل تکنیکال ترون در خدمت شما هستیم . ترون به طور کلی روند رو به رشدی را در پیش گرفته است . راستی شما هم می توانید بعد از …

آینده ارز دیجیتال ترون | پیش بینی قیمت ترون – آینده قیمت …

9/22/2020 · پیش بینی قیمت ترون ( tron ) در سال 2021. در این قسمت می خواهیم نگاهی به آینده این ارز دیجیتال در سال 2021 بیاندازیم تا ببینیم کارشناسان ارزهای دیجیتال چه روندی را برای tron در نظر دارند .

برچسب‌ها:, , , , ,