XPSN

سه هزار و ۶۳۶ متقاضی در طرح مسکن ملی قزوین تایید نهایی شدند

سه هزار و ۶۳۶ متقاضی در طرح مسکن ملی قزوین تایید نهایی شدند

قزوین- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: در طرح مسکن ملی استان سه هزار و ۶۳۶ نفر تایید نهایی شدند که از این تعداد ۲ هزار و ۷۰۰ متقاضی افتتاح حساب کرده اند.

تایید نهایی بیش از ۱۳ هزار متقاضی مسکن ملی در استان …

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تاکنون بیش از ۱۳ هزار متقاضی مسکن ملی در استان اصفهان تایید نهایی شدند و بیش از ۹ هزار نفر آنان واریز وجه داشته‌اند.

۱۳ هزار و ۳۳۳ زنجانی واجد شرایط برای طرح اقدام ملی مسکن …

زنجان- بیات منش، مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: ۱۳ هزار و ۳۳۳ نفر در استان واجد شرایط برای طرح اقدام ملی مسکن شدند و برای ۱۰ هزار و ۲۹۲ نفر در این طرح زمین اختصاص داده شده است.

بیش از ۲۲ هزار نفر در فارس برای طرح مسکن اقدام ملی ثبت نام …

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن فارس با بیان اینکه تاکنون ۲۲ هزار و ۵۳۸ در طرح مسکن اقدام ملی در استان نام نویسی کرده‌اند، گفت: مسکن اقدام ملی فرصتی برای تامین مسکن متناسب با سطوح درآمدی متقاضیان است که با حمایت دولت و با …

۳۰ هزار زنجانی در طرح ملی اقدام مسکن ثبت نام کردند …

زنجان- بیات منش، مدیرکل راه و شهرسازی زنجان، با بیان اینکه سهم استان از طرح ملی اقدام مسکن بیش از ۱۳ هزار و ۵۵۰ واحد است، گفت: ثبت نام در سه مرحله انجام شد و در مجموع بیش از ۳۰ هزار نفر ثبت نام کردند.

زمین برای ۱۲ هزار و ۲۹۲ نفر طرح اقدام ملی مسکن اختصاص یافت …

زنجان-مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: برای ۱۰ هزار و ۲۹۲ نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان زمین اختصاص داده شده و تاکنون ۹ هزار و ۲۷۹ نفر در این طرح مبلغ اولیه را پرداخت کردند.

برچسب‌ها:, , , , ,