XPSN

صرافی ژاپنی ریپل را دوباره لیست کرد

کمپین هواداران ریپل برای لیست شدن مجدد در صرافی ها …

3/22/2021 · به عنوان مثال ، Uphold گفت تا زمانی که تکلیف دادخواست SEC روشن نشود ، XRP را حذف نخواهد کرد ، در حالی که Indodax صرافی ارز دیجیتال اندونزی گفت که این رمز “خطر حذف شدن از لیست” را دارد.

آیا قیمت ریپل دوباره رشد خواهد کرد؟ – رمزارز نیوز

رشد دوباره قیمت ریپل ممکن است؟ در حالی که برخی معتقدند ریپل سقوط کرده است، اما برخی دیگر این دادخواست را پایان راه این پروژه نمی‌دانند. کسانی هم هستند که به رشد دوباره قیمت ریپل امید دارند.

هفته آینده بیت باکس ریپل را از فهرست ارزهای صرافی خود حذف …

صرافی ژاپنی بیت باکس در طی خبرگذاری رسمی خود اعلام کرد هفته ی آینده قرار است ارز ریپل را از لیست حمایت و پشتبانی ارزهای این صرافی حذف کند.

صرافی بیت استمپ معاملات ریپل را متوقف خواهد کرد – کوین نیک

صرافی دیگری هم معاملات ریپل را متوقف کرد. پس از آنکه ریپل فاش کرد که با دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای فروش غیرقانونی اوراق بهادار روبرو است، قیمت آن سقوط کرد.

غول مالی ژاپنی SBI خدمات وام رمزارز ریپل را آغاز کرد – رمز …

در این مقاله درباره غول مالی ژاپنی sbi که خدمات وام رمزارز ریپل را آغاز کرده است بحث خواهیم کرد، پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

یکی از صرافی های سوئیسی معاملات ریپل را از سر خواهد گرفت …

3/27/2021 · درخواست پیروی دیگر صرافی ها از لیست کردن دوباره XRP ریپل. هفته گذشته، اعضای جامعه ریپل با ایجاد کمپینی، هشتگ RelistXRP# را به ترند برتر توییت‌های چندین کشور تبدیل کردند.

حذف ریپل از برخی صرافی‌ها! چه بلایی سر ریپل (XRP) خواهد آمد؟!

12/29/2020 · اگر به همین منوال پیش رود صرافی‌های بیشتری ریپل را از لیست معاملات خود حذف خواهند کرد. این روزها سرمایه‌گذاران ریپل در حال فروش توکن‌های xrp خود هستند و هر روز قیمت ریپل کاهش می‌یابد.

برچسب‌ها:, , , , , ,