XPSN

علت بی‌اثر بودن موعظه بر روی انسان چیست؟

علت بی‌اثر بودن موعظه بر روی انسان چیست؟ – جهان نيوز

علت بی‌اثر بودن موعظه بر روی انسان چیست؟ … رخ می دهد، نوعی موعظه برای انسان است . 3. گاهی اوقات انسان ها در لحظه شنیدن موعظه تحت تأثیر قرار می گیرند اما اندکی بعد، هوس ها و غفلت ها بر آنها عارض …

آیا گاز زنون بر سلامتی انسان تاثیر می گذارد؟

تاثیر گاز زنون بر سلامتی انسان. … اثرات زنون بر روی سلامتی … البته به علت محدودیت در تولید، قیمت این گاز بالاست و شاید علت کم بودن کاربرد های آن نیز همین باشد. منبع : lenntech.

اکسیژن – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

بیماری رفع فشار یا فشارکاهی (dcs) در غواصی رخ می‌دهد که موجب ورود حباب‌های گاز بی‌اثر، اکثر نیتروژن و هلیوم در خون می‌شود که افزایش فشار اکسیژن در اسرع وقت به حل مجدد حباب‌ها در خون کمک می‌کند تا این گازهای اضافی از طریق ریه‌ها خارج گردند.

سرماخوردگی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

سرماخوردگی (به انگلیسی: common cold) که با نام‌های نازوفارنژیت (nasopharyngitis)، رینوفارنژیت (rhinopharyngitis) و زکام حاد (acute coryza) نیز شناخته می‌شود، بیماری واگیر مربوط به دستگاه تنفسی فوقانی است که عمدتاً بینی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. سرماخوردگی معمولاً با خستگی، عطسه و سردرد آغاز می‌شود …

علل و علائم سوء هاضمه از نظر طب ایرانی چیست؟ | مزاج|پزشکي …

در سوءهاضمه ی عملکردی که علت ساختاری خاصی برای توجیه علائم یافت نمیشود؛ بر اساس معیارها ممکن است دارای علائم اصلی احساس پری معده بعد از غذا، احساس سیری زودرس، درد و یا سوزش سر دل همراه با علایم حمایتی همچون نفخ، آروغ و تهوع باشند.

آیا رابطه جنسی بر بهبود میگرن تاثیر دارد؟

علت بی اثر بودن رابطه جنسی بر بهبود سردردهای میگرنی اگرچه محققان تاکنون دلیل قطعی در مورد علت این موضوع که چرا رابطه جنسی همچون سایر سردردها، باعث بهبود و تسکین سردردهای مزمن میگرنی نمی شود، کشف نکرده اند.

داروی بی حسی در بارداری، چه تاثیری بر جنین دارد؟

میزان انتقال داروهای آمیدی به جنین بستگی به میزان اتصال آن‌ها به پروتئین‌های خون مادر دارد. فقط موادی که به صورت آزاد و بدون اتصال به پروتئین‌ها در خون قرار دارند می‌توانند به جنین منتقل شوند. به همین جهت تاثیر داروی‌های بی حسی بر جنین با میزان اتصال این داروها به پروتئین …

تاثیرات شگفت انگیز موسیقی بر روح و روان

واکنش نشان دادن روح و جسم انسان به موسیقی دلیل بر مفید بودن موسیقی نیست. موسیقی همانند مواد مخدر با تخدیر اعصاب به انسان این آثاری را که گفته شده بر جای می گذارد.

برچسب‌ها:, , , , , , ,