XPSN

علت ساخت سینک آشپزخانه از ورق استیل

ورق استیل آستنیتی؛ از سینک آشپزخانه تا صنعت خودرو سازی

عمده تجهیزات بیمارستانی ساخته شده از استنلس استیل بوده و علت آن برمی گردد به خواص عدم نفوذپذیری باکتری ها و میکروب ها به این آلیاژ و اینکه به راحتی قابلیت تمیزکاری دارد و با کمترین میزان کار ضدعفونی می گردد.

سینک ظرفشویی دو لگن صنعتی کابینت دار ، دمساز

قابل توجه است که سینک ظرفشویی صنعتی دولگنه با پایه و پاتراکی و همچنین وان صنعتی جزو تجهیزات شستشو آشپزخانه صنعتی می باشد که از جنس ورق استیل ۳۰۴ نگیر (ضد زنگ) ساخته می شود. این سینک استیل و وان استیل بنا بر سفارش مشتری در ابعاد مختلف قابل تولید می باشد.

کابینت استیل صنعتی طرح 2019 | فروش نقد و اقساط با قیمت …

مزایای سینک صنعتی استیل. سینک های صنعتی استیل به دلیل تعداد بالای مزایای خود در اغلب مکان ها حضور داشته و گوی رقابت را از دیگر سینک ها ربوده است، خاصیت ضد زنگ، ظاهری شکیل، قیمت پایین تر، دوام و ماندگاری بالا، پاک سازی سریع و راحت، پرهیز از دفرمه شدن و….

کاشی استیل | قیمت ورق استیل | مرکز فروش انواع ورق استیل در …

حرف M در انتهای آلیاژ ورق استیل مثل 316M : نشانه کلمه کربن متوسط (Medium carbon) می باشد و به معنای آن است که مقدار کربن آلیاژ مابین 0/3 تا 0/6 درصد می باشد. حرف H در انتهای ورق استیل مثل 316H : نشانه کلمه ی پر کربن (High carbon) می باشد و به معنای این است که مقدار کربن آن آلیاژ بالای 0/6 درصد می باشد.

ورق استیل خشدار | قیمت ورق استیل خش دار

از ورق استیل خشدار 430 برای تولید سینک ظرف شویی و ساخت لوازم آشپزخانه استفاده می‌شود. ورق استیل خش دار 14 الی 18 درصد کروم، حداکثر 0.5 درصد فلز نیکل و یک درصد منگنز دارد.

بلاگ – felez.biz

استیل و کمک به رفع بلایای طبیعی … علت ساخت سینک آشپزخانه از ورق استیل … ورق استیل در باطری ماشین های هیبریدی …

برچسب‌ها:, , , , ,