XPSN

عملکرد ستارگان فوتبال ورامین در لیگ دو کشور

ستارگان ورامین برنده بازی جنجالی در سمنان – خبرآنلاین

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان تنها دیدار باقیمانده از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ برتر فوتسال عصر جمعه بین تیم‌های شهروندساری و ستارگان ورامین در سالن غدیر شهر سمنان برگزار شد و تیم ستارگان موفق شد با نتیجه سه …

نگاهی به عملکرد لژیونرها در لیگ ستارگان قطر/ از …

3/30/2021 · در سالی که گذشت، بعضی از بازیکنان ایرانی در لیگ ستارگان قطر عملکرد خیره‌کننده‌ای داشتند و این درحالی است که بازیکنی مانند ترابی هم ناامید کننده ظاهر شد و خیلی زود به فوتبال ایران بازگشت.

نقش ویژه فوتبال ایران در نقل ‌و انتقالات لیگ ستارگان قطر …

یک روزنامه قطری گزارشی از عملکرد ۱۲ تیم لیگ ستارگان در نقل وانتقالات تابستانی ۲۰۲ منتشر کرد که در این بین حضور پرتعداد بازیکنان ایرانی در تیم‌های این کشور جالب توجه است.

ایرانی ها بیشترین لژیونر آسیایی در لیگ ستارگان قطر :: ورزش سه

در گزارش این روزنامه آمده است: «در لیگ ستارگان، چهار نفر از ستارگان فوتبال ایران حضور دارند که این بیشترین تعداد بازیکنان آسیایی از یک کشور است.

لیگ دسته سوم فوتبال ایران – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

لیگ دسته سوم فوتبال ایران یا لیگ ۳ چهارمین لیگ معتبر در فوتبال ایران است. تا پیش از سال ۱۳۸۰ این لیگ سومین لیگ معتبر ایران بود اما پس از تغییر در ساختار لیگ فوتبال ایران این لیگ به چهارمین لیگ معتبر ایران تبدیل شد.

عملکرد ایرانی‌ها در لیگ ستارگان قطر

عملکرد ایرانی‌ها در لیگ ستارگان قطر … حضور هشت لژیونر ایرانی در لیگ ستارگان قطر، اکثر روزهای هفته را با خبری از لیگ این کشور و حضور ایرانی‌ها همراه کرده. رقابتی که با نظمی در حد بازی‌های …

شرط بندی روی الریان قطر با بررسی دقیق از تاریخچه و شرایط …

در فصل کنونی آنها در وضعیت نامساعدی قرار دارند. در لیگ قهرمانان که حضور ندارند و در لیگ ستارگان قطر هم در حال حاضر در جایگاه چهارم بعد از تیم های السد، الدحیل و الغرافه قرار گرفته است.

برچسب‌ها:, , , , , ,