XPSN

فارسی کردن ویندوز

چگونه ویندوز 10 را کاملا فارسی کنیم؟ – ویندوز من

8/8/2015 · ۱- ابتدا کیبورد فارسی را به ویندوز اضافه کنید. در کادر جستجو ویندوز یا کورتانا تایپ کنید language و برروی language control panel کلیک کنید. در صفحه باز شده گزینه add language را بزنید.

آموزش تصویری فارسی کردن زبان ویندوز

برای تغییر زبان پیش فرض در کل سیستم، از این مراحل استفاده کنید: 1- تنظیمات (Settings) را باز کنید. 2- روی زمان و زبان ( Time & Language) کلیک کنید. 3- روی منطقه و زبان (Region & language) کلیک کنید. 4- در زیر زبان‌ها (Languages) روی دکمه افزودن یک زبان (Add a language) کلیک کنید. ترفند فارسی کردن زبان ویندوز.

آموزش فارسی کردن ویندوز 10 با ساده ترین روش در آپدیت آوریل …

6/18/2018 · فارسی کردن ویندوز 10 قدیمی به تب Administrative رفته و روی Change system locale… کلیک کرده و Persian (Iran) را انتخاب نموده و OK کنید و سپس به تب Format رفته و آن را نیز روی Persian (Iran) قرار داده و OK …

آموزش فارسی سازی محیط ویندوز 7 | آموزش ویندوز 7 | آموزش …

یکی از ویژگی‌های ویندوز 7 ارائه‌ی بسته‌ی فارسی‌ساز ویندوز از طرف مایکروسافت می‌باشد. با نصب این بسته برروی ویندوز 7، محیط ویندوز کاملاً فارسی می‌شود.

فارسی سازی تمام قسمت های ویندوز ۱۰! – وینفون

2/28/2016 · فارسی سازی ویندوز ۱۰: به این منظور کافیست مسیر زیر را دنبال کنید: Action Center > All Settings > Time & Language > Region & language. در این صفحه باید از قسمت Add a language زبان مورد نظر مثلا فارسی اضافه شده باشد.

فارسی سازی کامل محیط ویندوز 7 و 8 و 10 | علم کامپیوتر

تغییر زبان ویندوز به فارسی. تا بحال شده است با خود بگویید اگر می شد زبان ویندوز را همانند تلفن های همراه فارسی کنیم چه خوب می شد؟ و استفاده از امکانات آن چقدر ساده تر می شد؟

آموزش اضافه کردن زبان فارسی به ویندوز 7

یکی از کارهایی که معمولا بعد از نصب ویندوز 7 باید انجام شود ، نصب زبان فارسی می باشد . همانطور که میدانید اگر زبان فارسی به زبان پیش فرض ویندوز اضافه نشود شما نمی توانید در محیط اینترنت و نرم افزارهای تحت ویندوز ، فارسی تایپ کنید و …

چطور ویندوز ۷ ، ۸ و ۱۰ را فارسی کنیم؟ (ساده ترین راه ممکن …

8/25/2018 · فارسی کردن ویندوز ۸ هم مانند مراحل فارسی کردن ویندوز ۱۰ می باشد. اما روش دیگر برای فارسی کردن ویندوز ۸ و ۷ استفاده از نرم افزار فارسی سازی ویندوز ۸ مانند Windows 8 Persian Language Interface Pack می باشد.

فارسي کردن زبان ويندوز 7 – سامانه پشتیبانی نرم افزار مالی …

برای فارسي کردن زبان ويندوز 7 باید مراحل ذیل را انجام دهیم :

برچسب‌ها:, , , , , , , ,