XPSN

فراخوان مسابقه هنری کنگره ملی 3535 شهید استان زنجان

کانون – زنجان

اولین جلسه کمیته کودک و نوجوانان کنگره 3535 شهید استان که با حضور اعضای جلسه در کانون برگزار شد بر لزوم هم‌اندیشی و هم‌افزایی در اجرای برنامه‌های حوزه کودک و نوجوانان تاکید شد.

انتشار 80 عنوان کتاب تا برگزاری کنگره ملی شهدای زنجان

نوید شاهد – طبق برنامه‌ریزی‌ها تا برگزاری کنگره ملی 3535 شهید استان زنجان ۸۰ عنوان کتاب منتشر خواهد شد که تاکنون تعدادی از آنها تدوین شده است.

آماده‌سازی 9 کتاب کودک برای عرضه در کنگره 3535 شهید استان …

4/20/2021 · مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان از آماده‌سازی 9 عنوان کتاب در حوزه کودک تا پایان اردیبهشت‌ماه امسال و برای ارائه در کنگره 3535 شهید استان زنجان خبر داد.

برگزاری شب شعر ویژه کنگره 3535 شهید در زنجان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به برگزاری شب‌های شعر رمضان با بخش ویژه ایثار و شهادت، گفت: این برنامه به عنوان یکی از برنامه‌های کنگره 3535 شهید استان زنجان محسوب می‌شود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان | وزارت فرهنگ و …

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران با تقدیر از برگزاری کنگره 3535 شهید و برگزاری نخستین جشنواره شعر و داستان طلوع گفت: برگزاری این جشنواره موجب مشارکت استان‌های مختلف و تولید …

خانه | استان زنجان

فراخوان مسابقه‌ی فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان … دومین جلسه کمیته کودک و نوجوانان کنگره 3535 شهید استان تاکید شد: … مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در دیداری که …

برچسب‌ها:, , , , ,