XPSN

معرفی بازی تایتان ها به پیش 2

هر آنچه باید از بازی Titanfall 2 بدانید

بازی Titanfall 2 به زودی عرضه می‌شود تا طرفداران بار دیگر از تجربه جنگ‌های خونین با تایتان‌ها لذت ببرند. پس با Pspro همراه باشید تا تمامی اطلاعات موردنیاز از Titanfall 2 را در اختیار شما بگذاریم.

معرفی بازی Tap Titans 2؛ کشتن تایتان ها با یک انگشت

معرفی بازی Tap Titans 2؛ کشتن تایتان ها با یک انگشت محمد کریمی پنجشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۵ عجیب است اما همان المان هایی که معمولا نقاط ضعف بعضی بازی های ویدیویی هستند، به کمک عناوین Idle Games می آیند و این گونه اپلیکیشن ها را به موفقیت می رسانند.

Tap Titans 2 v3.10.1 – بازی ضربه به تیتان ها 2 برای …

بازی Tap Titans 2 که یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی در سال 2016 می باشد، نسبت به نسخه قبلی خود تغییرات چشمگیری داشته است. به گونه ای که بیش از 120 تیتان جدید به بازی اضافه شده و آیتم های جدید و فراوانی در دسترس قرار گرفته است. رسانه لایو روید این بازی زیبا را به …

معرفی بازی titanfall 2 – معرفی بازی تایتن فال 2 – فروشگاه …

معرفی بازی Titanfall 2 بازی titanfall 2 توسط شرکت respwn entrtainment ساخته شده و در 28 اکتبر 2016 توسط شرکت electronic arts برای پلتفرم های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شد. این بازی از موتور بازی سازی…

معرفی بازی Titan Brawl؛ خشم تایتان ها

آن ها شخصیت های شما هستند. اگر نیروها را به زمین مسابقه بفرستید و بمیرند، با توجه به قدرت آن ها مجبورید چند ثانیه صبر کنید بازیابی شوند تا دوباره از سربازها استفاده نمایید.

برچسب‌ها:, , , ,