XPSN

معرفی و نقد کتاب دنیای سوفی

کتاب دنیای سوفی اثر یوستین گردر | داستانی درباره تاریخ …

6/4/2018 · چکیده کتاب دنیای سوفی. همان‌طور که در عنوان فرعی کتاب مشاهده می‌کنید، این کتاب داستانی درباره تاریخ فلسفه است. در واقع این کتاب با وجود همه‌ی مفاهیم فلسفی که در خود گنجانده است، رمان محسوب می‌شود. رمانی خودآموز درباره تاریخ فلسفه. محبوبیت کتاب …

تحلیل کتاب دنیای سوفی

تحلیل کتاب دنیای سوفی. موفقیت دنیای سوفی به دلیل چند ویژگی مهم است که میتوان آنها را به گونه ی زیر تقسیم بندی کرد: 1. توصیفات داستانی: نویسنده در این کتاب از توصیفاتی به جا استفاده کرده است. ترس و نفس نفس زدن سوفی، دلهره ی سوفی…

کتاب دنیای سوفی , فلسفه وجودی انسان چیست؟ + (خلاصه کتاب …

8/1/2019 · درباره کتاب و نویسنده. کتاب دنیای سوفی به قلم شیوای یوستین گردر و در سال ۱۹۹۱ منتشر گردید ، اثری که باعث شهرت گردر و این رمان فلسفی جذاب در سطح جهانی شد .

کتاب دنیای سوفی | مجله کمیکا مرجع تخصصی نقد و بررسی آثار …

دنیای سوفی در سال 1994 به علت فروش بالای خود در نروژ برنده جایزه Deutscher Jugendliteraturprei شد و در سال 1995 زمانی که به انگلیسی ترجمه شد به پرفروش‌ترین کتاب جهان تبدیل شد.

معرفی کتاب دنیای سوفی کتابی از یوستین گردر | مجله پی جو

معرفی کتاب دنیای سوفی کتابی از یوستین گردر. کتاب دنیای سوفی با عنوان انگلیسی Sophie’s world کتابی از یوستین گردر، نویسنده نروژی است. این کتاب داستانی درباره تاریخ فلسفه است که به شکل رمان نوشته شده است. یوستین گردر استاد فلسفه در دانشگاه بود و سال‌ها در برگن فلسفه تدریس کرد.

معرفی کتاب دنیای سوفی نوشته یوستین گردر | رمان | پیشنهاد …

معرفی کتاب دنیای سوفی نوشته یوستین گردر. دنیای سوفی معروف‌ترین اثر یوستین گردر نروژی به شمار می‌رود. او که استاد فلسفه در دانشگاه بوده است این کتاب را به منظور آموزش شاگردانش می‌نویسد و در آن به ساده‌ترین شکل ممکن و در قالب یک رمان ششصد صفحه‌ای تاریخ فلسفه را تشریح می‌کند.

دانلود کتاب دنیای سوفی اثر یوستین گردر (به همراه معرفی و …

10/26/2020 · کتاب دنیای سوفی. اگر من یک سلول پوستی از بدن خود بیرون آورم، در هسته درونی آن سلول تنها ویژگی‌های پوست من نیست، بلکه همچنین نشان خواهد داد که من چگونه چشمانی دارم، رنگ مویم چیست و تعداد و نوع انگشتانم را و …

معرفی کتاب «دنیای سوفی» نوشته یوستین گردر | مجله اینترنتی …

شخصیت اصلی رمان «دنیای سوفی» دختر خلاق و پر انرژی به نام صوفی است. صوفی که در آستانه ۱۵ سالگی قرار دارد با ذهن مملو از سوالات مختلف فلسفی که جوابی برای آن‌ها ندارد روبرو شده است.

برچسب‌ها:, , , , , , ,