XPSN

مین کوب ضربه ایی ساخت دانمارک

مشرق نیوز – عکس/تحویل مین کوب ترک به آذربایجان

سیستم مین کوب بدون سرنشین MEMATT ساخت ترکیه به وزارت دفاع آذربایجان تحویل داده شد. از این سیستم برای پاکسازی منطقه قره باغ استفاده خواهد شد.

آشنایی بامین کوب های معروف ایرانی و خارجی و کار آنها

پاکسازی مین همواره یکی از مشکلاتی است که کشور های مختلف جهان به خصوص کشور هایی که جنگ را تجربه کرده اند با آن مواجه هستند.بدین منظور روش های مختلفی برای پاکسازی تعریف شده که یکی از آنها استفاده از خودرو های مین کوب است که توسط کشور های مختلفی ساخته میشوند.خودرو مین کوب Hydrema 910 …

تصاویر| رژه نظامی عجیب در کره شمالی

سویس و فنلاند و دانمارک و غیره که رسما هزینه های نظامیشان صفر است را با این کشور مفلوک و فقیر با این موشکهایش مقایسه کنیم.

روغن براق کننده چوب , رنگ براق کننده چوب | صنایع چوب فن و هنر

یک پارچه میکرو فایبر خشک را روی درب باز پولیش قرار دهید و چند ضربه بزنید. این امر باعث می شود تا پولیش بدون استفاده زیاد و جمع شدن روی مبلمان، به پارچه جذب شود.

Armament | تانک ها و خودرو های ذرهی و سنگین

وظیفه اصلی این خودرو مهندسی ، رزمی ساخت و ایجاد موانع در برابر دشمن و پاکسازی میدان های مین وایجاد مسیر هایی امن برای عبور و مور سایر وسایل نقلیه است که با کار هم از حمله های غافل گیرانه دشمن جلوگیری می شود و هم سرعت حمله و دفاع افزایش می یابد .

جنگجویان و سلاح های تاریخی | مهر ۱۳۹۵

چهارشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۵ – 8:59 – محمدمهدی – نظرات. تایگر ( EC 665 ) یک هلی کوپتر تهاجمی ساخت شرکت Eurocopter می باشد و در آلمان به تایگر ( ببر ) و در فرانسه و اسپانیا به ” Tigre ” ملقب می باشد . در سال 1984 ، با اعلام کشورهای فرانسه و آلمان غربی مبنی بر نیاز داشتن به یک هلی کوپتر پیشرفته در …

برچسب‌ها:, , , , ,