XPSN

نباید های دکوراسیون داخلی منزل با رنگ طوسی

انتخاب رنگ طوسی در دکوراسیون داخلی منزل

در کنار رنگ طوسی از چراغ‌های رومیزی، چراغ های دیوارکوب و چراغ‌های کف استفاده نمایید. طوسی رنگ سایه است و شما نباید با یک چراغ سقفی سایه‌های بیشتری روی آن ایجاد کنید.

دکوراسیون آشپزخانه طوسی با ترکیب رنگ های زیبا و شیک

فرقی نمی کند که دکوراسیون آشپزخانه مدرن باشد یا کلاسیک، زیرا رنگ طوسی به راحتی می تواند با دکوراسیون مورد نظر شما هماهنگ شده و فضای طراحی شده را زیباتر نشان دهد.

دکوراسیون طوسی | بهترین انتخاب برای داشتن دکور مدرن و مینیمال

12/14/2020 · دکوراسیون طوسی. یکی از بهترین انتخاب ها برای داشتن یک دکور مدرن و مینیمال دکوراسیون طوسی میباشد.در این مطلب با این نوع دکور و استفاده از رنگ طوسی به عنوان رنگ غالب آشنا خواهید شد.

ترکیب رنگ طوسی با ۱۰ رنگ جذاب برای دکوراسیون چشمگیر …

ترکیب با فیروزه‌ای فضایی امروزی گاهی با تم قدیمی و بسیار مطلوب را ایجاد می‌کند. در تصویر بالا آشپزخانه‌ای را می‌بینید که از این ترکیب رنگ برای دکوراسیون داخلی آن استفاده شده است. طوسی، فیروزه‌ای و سفید رنگ‌های اصلی به کار رفته در دیزاین این آشپزخانه هستند.

پارکت طوسی در دکوراسیون داخلی منازل لوکس | گامان تزئین جاوید

استفاده از رنگ های تیره و روشن از جذاب ترین طراحی ها برای خانه هاست. اما اگر به دنبال یک طراحی خیره کننده و با شکوه هستید، پارکت طوسی را انتخاب کنید. طوسی یک رنگ خاص و کمتر استفاده شده در دکوراسیون منزل است. شاید به نظر برسد ایده نصب پارکت طوسی اصلا مناسب نباشد.

روانشناسی رنگ خاکستری و طوسی در معماری و دکوراسیون داخلی منزل

چشم انسان می‌تواند حدود ۵۰۰ سایه خاکستری را تشخیص دهد. یکی از دلایلی که باعث می‌شود رنگ خاکستری در طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان یک تک رنگ استفاده شود، تناژهای مختلف آن است. شما می‌توانید با استفاده تلورانس‌های مختلف خاکستری و طوسی حالاتی چون ریتم، عمق، نشاط و تمرکز را …

برچسب‌ها:, , , , ,