XPSN

نصب بالکن شیشه ای متحرک با کارشناسی رایگان

نصب بالکن شیشه ای متحرک با کارشناسی رایگان

بالکن های شیشه ای که به صورت متحرک هستند، یکی از گزینه های عالی برای تغییر اساسی در نمای منزل می باشد. بالکن های شیشه ای، مرز میان فضای داخل و خارج ساختمان هستند و بهره گیری از آن ها، سبب دلبازتر شدن فضا و محل مورد استفاده می شود.

بالکن شیشه ای | نصب بالکن شیشه ای | قیمت بالکن شیشه ای …

نصب بالکن شیشه ای (تراس شیشه ای) را به گروه مهندسی زیما بسپارید. ایده داشتن منظره‌ای بی انتها و بدون مانع مدت‌ها آرزویی برای ساکنان آپارتمان‌ها بود اما امروزه می‌توانید پرده شیشه‌ای داشته باشید که هیچ مانعی جلوی دید شما ایجاد نکند.

بالکن شیشه ای – جام سازه

شرکت جام سازه با 8 سال سابقه درخشان در حوزه تولید محصولات شیشه ای و ارائه خدمات تجهیز و نصب به ویژه شیشه بالکن فعالیت دارد. با تکیه بر الطاف الهی و به پشتوانه دانش فنی کارشناسان خود توانسته ایم پروژه های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانیم.

بالکن شیشه ای | شیشه بالکن | شیشه سکوریت ریلی | بالکن شیشه …

شیشه بالکن متشکل از دو پروفیل آلومینیوم افقی نصب شده بر روی ساختارهای کف و سقف و همچنین دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار می گیرد. پانل های شیشه ای به ضخامت ۸ میلی متر داخل پروفیل شیشه گیر مونتاژ و سپس به وسیله چرخ ها داخل پروفیل های افقی قرار می گیرد.

شیشه بالکن – شیشه تاشو – شیشه ریلی – شیشه متحرک بالکن …

1/1/1970 · شیشه سکوریت: سطح پوشش سیستم شیشه بالکن همانند سقف متحرک شیشه ای از شیشه تمام سکوریت با ضخامت 8 میلی متر از بهترین نوع شیشه سکوریت صادراتی به نام Super Clear تشکیل شده که در عین شفافیت و محو بودن شیشه در فضا ، امنیت بالایی به …

برچسب‌ها:, , , ,