XPSN

نهال گیلاس مرتون گلوری

ارقام نهال گیلاس | نهالستان آرمین قاسمی

نهال فروشی رویال نهال تولید کننده نهال گیلاس مرتون گلوری در کشور آماده ارسال و فروش نهال گیلاس مرتون گلوری به تمامی شهر های ایران تهران – میاندواب – زنجان – خوزستان – شیراز – بوشهر – ایلام – ارومیه – تبریز – قزوین – اردبیل – سمنان – اصفهان کردستان – کرمانشاه – مشهد – گیلان – …

فروش نهال درخت میوه گیلاس

نوع هرس گیلاس: پيرايش (هرس) و تربيت کردن درختان گيلاس و آلبالو در ايران مرسوم نيست و در ساير نقاط دنيا نيز کوشش مى‌شود ميزان پيرايش در سطح حداقل نگه‌داشته شود، زيرا پيرايش شديد به‌ويژه در سال‌هاى اوليه باعث دير به‌ بار نشستن گياه و کم شدن گياه و کم شدن مقدار محصول مى‌گردد.

روش کاشت درخت گیلاس و شرایط نگهداری از درخت گیلاس

دمای مناسب برای کاشت درخت گیلاس : تحمل سرمای درختان گیلاس در برابر سرمای زمستان حدود 25- درجه سانتیگراد است و برای اینکه نیاز سرمایی این گیاه برطرف شود و بتواند به فعالیت گلدهی خود ادامه دهد می بایست در حدود 500-1200 ساعت را در طی زمستان حتما در دمای زیر 7 درجه بگذارند.

فروش نهال میوه گیلاس سورینام

گیلاس سورینام معمولا در باغ‌ها برای ایجاد پرچین و دیواره استفاده می‌شود. این گیاه به عنوان یک گیاه زینتی به جزایر برمودا معرفی شد اما از کنترل خارج گشته و اکنون به عنوان یک گیاه مهاجم شناخته می ‌ شود.

برچسب‌ها:, , ,