XPSN

هدفمند بودن (دیدگاه شما)

چگونه زندگی هدفمند داشته باشیم – هدفمند – رشد شخصی یعنی …

2/21/2020 · برای جواب دادن به سوال چگونه زندگی هدفمند داشته باشیم، لازمه که خوبی های این هدفمند بودن را بشناسیم. داشتن ذهن پویا; فردی که زندگی آگاهانه دارد از این به بعد یک ذهن پویا خواهد داشت .

زندگی هدفمند چیست و چطور یک زندگی هدفمند داشته باشیم …

زندگی هدفمند به شما این امکان را می‌دهد که مسیر خود را انتخاب کنید و از آن مسیر پیروی کنید

چگونه هدفمند شویم و بروی اهداف اصلی زندگی مان تمرکز کنیم

این کار انرژی زیادی از شما می گیرد. گاهی هدفمند بودن تنها یک انتخاب است برای اینکه کمتر سردرگم باشید و کمتر روی کارهای متفرغه زمان بگذارید.

انشا در مورد برنامه ریزی و هدفمند بودن در زندگی – مرجع …

انشا در مورد برنامه ریزی و هدفمند بودن در زندگی نتیجه گیری: اگر ذهن شما در باب یک موضوع فعال شده و راه و چاه را بیاموزید قطعا با مشکلات و سختی های کم تری روبرو می شوید و در نتیجه موفقیت نزدیک تر است.

15 جمله انگیزشی برای داشتن یک زندگی هدفمند

از همین امروز سعی کنید که یک زندگی هدفمند داشته باشید. در ادامه 15 جمله انگیزشی برای شما تهیه کرده ایم تا با انرژی و انگیزه بیشتری مسیر موفقیتتان را طی کنید. هیچ هدیه بهتر و والا تری برای شما وجود ندارد نسبت به زمانی که قدم در مسیری بگذارید که برای آن زاده شده اید.

هدفمند کار کردن یعنی چه؟ چگونه فردی هدفمند و مفید شویم …

اگر شما تصمیمی جدی ندارید، نمی توانید هدفمند باشید. ۲٫ نقاط ضعف و قوت خود را بشناسد. وودی آلن، فیلم ساز، گفته است: “مهم نیست من مشغول چه کاری هستم، دوست دارم کاری را کنم که مشغول به آن نیستم.”

خلاصه کتاب: اثر هدفمندی – مدیر سبز

پونته‌فِرَکت به شرکت‌ها نشان می‌دهد چطور به نقطه اوج ارزشمندی برسند و سه هدف اصلی را با هم ترکیب کنند. این سه هدف عبارت‌اند از هدف شخصی کارمند، هدف سازمانی و هدف نقشی کارمند که با اولویت‌ها و باورهایش سازگار است. مدیر سبز معتقد است دانشجویان کسب‌وکار و افرادی که مشتاق …

برچسب‌ها:, , , , , ,