XPSN

هر آنچه باید درباره کلاب هاوس بدانید!

هر آنچه درباره کلاب هوس باید بدانید

کلاب هوس ( clubhouse) ، یک شبکه اجتماعی جدید است که امروزه خیلی اسم آن را شنیدید. اما پشت پرده آن را می‌دانید؟ با ما همراه باشید.

همه آنچه که باید درباره «کلاب‌هاوس» بدانید

همه آنچه که باید درباره «کلاب‌هاوس» بدانید به گزارش سرویس رصد فناوری شیرازه ، در جهان کنونی شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های پیام‌رسان از محبوبیت بالایی بین کاربران دستگاه‌های هوشمند برخوردار هستند.

هر آنچه که باید در مورد کلاب هاوس و شیوه دعوت شدن به آن بدانید

3/16/2021 · در هنگام نوشتن این مطلب، برای ورود به کلاب هاوس باید دعوت نامه ای از یکی از اعضای حاضر کلاب هاوس داشته باشید تا بتوانید در یک اتاق عضو شده و با دیگران صحبت کنید. هر کاربر جدید دو دعوت دریافت می کند و …

کلاب هاوس (Clubhouse) | هر آنچه باید از این شبکه اجتماعی …

4/7/2021 · روم‌ها مهم‌ترین بخش کلاب هاوس به شمار می‌روند و برای دسترسی به آن‌ها باید به بخش Hallway مراجعه کنید. البته تمامی آن‌ها را نمی‌توان مشاهده کرد بلکه بر اساس الگوریتم خاصی نمایش داده می‌شوند.

هر آنچه که لازم است درباره دانلود نسخه اندروید کلاب هاوس …

محدودیت کلاب هاوس ۵ هزار نفر در هر اتاق بود که بعدا این محدودیت برداشته شد. کلاب هاوس. منظور از مکالمه زنده چیست و فرق آن با پادکست چیست؟. وقتی با گوشی آیفون خود صحبت می‌کنید، شما طرف مقابل را که نمی‌بینید؛ شبکه‌ی اجتماعی کلاب هاوس دقیقا شبیه گوش دادن به تماس تلفنی است.

شبکه اجتماعی کلاب هاوس ؛ هرآنچه باید بدانیم! – تکراتو

همانطور که باید بدانید در حال حاضر امکان دانلود کلاب هاوس اندروید و دانلود کلاب هاوس برای کامپیوتر وجود ندارد. اما آنطور که به نظر می رسد مسئولان کلاب هاوس که انتظار چنین استقبالی را نداشته …

کلاب‌هاوس و تمام آنچه باید راجع به آن بدانید (ایجاد اتاق …

ساختن روم برنامه‌ریزی شده در کلاب‌هاوس. از دو طریق می‌توانید در کلاب‌هاوس، یک روم ایجاد کنید: می‌توانید برای ایجاد روم یا اتاق از قبل، زمان تعیین کنید یا اتاق مورد نظرتان را در لحظه ایجاد کنید. مزایای زیادی برای ایجاد اتاق با برنامه‌ریزی زمانی قبلی وجود دارد.

برچسب‌ها:, , , , , ,