XPSN

ورزش و جوانان – حوزه ی ازدواج

وام ۲ میلیاردی برای جوانان

محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: چندسالی است که وام ازدواج برای جوانان دم بخت پرداخت می‌شود.

هدف «هفته ملی ازدواج» ترویج الگوی مناسب ازدواج است – ایرنا

تهران- ایرنا- معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان هدف اصلی برگزاری «هفته ملی ازدواج» را ترویج الگوی مناسب ازدواج دانست.

۱۵ برنامه‌ شاخص در حوزه‌ی خیرین ازدواج در همدان اجرا می …

معاون سازمان ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه ۱۱۵ هزار جوان در استان همدان در شرایط ازدواج هستند، گفت: ۱۵ برنامه‌ شاخص در حوزه‌ی خیرین ازدواج در همدان اجرا می‌شود.

حمایت مالی از طرح‌ها و پایان نامه‌های حوزه‌ ازدواج …

مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که از پایان نامه‌هایی که با موضوعات مرتبط با حوزه جوانان و ازدواج انجام می شوند، حمایت مالی صورت می گیرد

مراسم تجلیل از خبرنگاران رسانه های فعال حوزه ی ازدواج …

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: حتی اگر بتوانیم در حوزه ی ازدواج کوچکترین قدمی برداریم و باعث جلوگیری از یک طلاق شویم باز هم نشان دهنده ی اثر بخشی اجرای طرح هایی همچون طرح تدبیر زندگی است.

جایزه ویژه «وزارت ورزش و جوانان» به بازی‌های جدی با موضوع …

وزارت ورزش و جوانان به عنوان یکی از حامیان جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۹، به مناسبت «هفته ازدواج» جایزه ویژه‌ای را برای بازی‌هایی که با موضوع ازدواج تولید شوند، تدارک دیده است و به بازی‌های برگزیده خود در این حوزه تا سقف …

معاون امور جوانان: آمار ازدواج در دوران کرونا افزایش داشته …

معاون وزیر ورزش و جوانان، افزایش آمار ازدواج را دستاوردی قابل توجه دانست که منجر به افزایش جمعیت در کشور خواهد شد. وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: همچنین در موضوع طلاق نیز با کاهش یک دهم درصدی طلاق مواج شدیم که جای خوشحالی دارد اما آمار طلاق برخی از …

نگرانی از سوء استفاده از افزایش وام ازدواج برای معامله …

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با ابراز نگرانی از تبدیل شدن افزایش وام ازدواج به عاملی برا ی معامله دختران گفت: در برخی از نقاطی که با فقر فرهنگی روبه رو هستند افزایش بیش از این وام ازدواج ممکن است باعث معامله دختران زیر ۱۸ سال شود.

برچسب‌ها:, , , , , , ,