XPSN

وقتی پای مقایسه در میان باشد (5)

مقایسه مرسدس بنز c200 و بی‌ ام و 220i – همراه مکانیک

10/14/2019 · خصوصا وقتی که پای تولیدات شرکت‌های آلمانی مانند پورشه و مرسدس بنز در میان باشد. تولیدات این شرکت جزء پرطرفدارترین محصولات در سراسر جهان بوده که در ایران نیز به همین صورت است.

وقتی پای پیتزا در میان باشد

در آپارات وارد شوید تا ویدیوهای و کانال‌های بهتری بر اساس سلیقه شما پیشنهاد شود وارد شوید آپارات در موبایل (Windows, Android, iOS)

مقایسه لینوکس و ویندوز – nilootech

وقتی پای سرعت در میان باشد ، لینوکس به راحتی بر ویندوز پیروز می شود. بر خلاف ویندوز ، لینوکس تمایل دارد که هنگام استفاده از چندین فرآیند ، “اشتباه” را به حداقل برساند.

مقایسه کامل کابینت MDF و کابینت چوب طبیعی | سازوکار

وقتی پای کابینت آشپزخانه در میان باشد، چوب طبیعی و mdf هر دو انتخاب‌های مهمی هستند. درحالی‌که چوب طبیعی دوام و استحکام بالایی ارائه می‌دهد، MDF هم، سطح صاف و نرم و مقاومت بالا در برابر رطوبت را به همراه دارد (مخصوصاً در درب‌ و قفسه‌).

آموزش زیبراش پیشرفته | آموزش زیبراش | آموزش Zbrush | زیبراش

اما وقتی پای طراحی شخصیت ها و کاراکتر ها در میان باشد، اوضاع کمی پیچیده می شود.در این میان، حتما نام نرم افزار های مختلفی به گوش شما خورده است و شاید تعدادی از آنها را تجربه نیز کرده باشید.

دوئل مرگ؛ مقایسه‌ی قدرت نظامیِ کره جنوبی و شمالی

آسیب پذیری شهرهای کره جنوبی در خط مرزی را با هیچ چتر دفاع هوایی نمی توان پوشش داد، خصوصا وقتی پای پایتخت زیبای کره جنوبی در میان باشد.

برچسب‌ها:, , , , ,