XPSN

چند پرسش از جامعه بهائی

جانشینی در آئین بهائی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ایادیان امرالله در مدت شش سالی که مدیریت جامعه بهائی را برعهده داشتند ترتیبات برگزاری انتخابات بیت العدل اعظم را فراهم کردند، از جمله در نوامبر ۱۹۵۹ اعلام کردند که در سال ۱۹۶۱ شورای بین‌المللی بهائی از یک هیئت انتصابی به یک هیئت انتخابی تغییر خواهد یافت و اعضای آن توسط …

بهائیت – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

یک بهائی، پر از اضطراب، دارد زندگی می‌کند. هیچ بهائی نمی‌تواند فکر کند که حتی برای متوفیانش سنگ قبرِ درست و حسابی بگذارد؛ تمام اماکن مقدسی که برای بهائیان وجود داشته، با خاک، یکسان شده.

جامعه جهانی بهائی | عهد و میثاق

جامعه بهائی باید بداند که عدم توجّه به ولیّ امرالله در دیانت بهائی، عامل تمام گرفتاری‌های به‌وجود آمده است؛ بنابراین، ما وظیفه داریم تا در جهت تعمیق فرهنگ واقعی بهائی تلاش كرده و با توسعه‌ی نیروی انسانی آگاه، جامعه‌ی بهائی را از انحراف نجات دهیم.

بهائیت – ويکی شيعه

آئین بهائی بر آنچه که نظم اداری می‌خواند بسیار تأکید می‌کند. جنبه‌های نهادی این نظم بدین شرح است: بیت العدل اعظم در رأس است که مصون از خطا بوده، در تصمیم‌گیری و قانون‌گذاری از خدا الهام می‌گیرد.

پرسش‌های باز و بسته – rasekhoon.net

پرسش‌های باز و بسته … مثلاً سوال”به نظر شما مهم‌ترین مشکل جامعه امروز ایران چیست؟” … هر چند در بعضی از پرسشنامه‌ها عبارت “در صورت نیاز می‌توانید ورقه‌ی جداگانه‌ای را ضمیمه کنید”، به آنها …

برچسب‌ها:, , , ,