XPSN

چگونه فایل‌های word را به pdf تبدیل کنیم؟!

تبدیل ورد به پی دی اف ؛ آموزش تصویری قدم به قدم – زومیت

5/9/2020 · ۷. روی گزینه‌ی انتشار (Publish) کلیک کنید. این گزینه در گوشه‌ی سمت راست قسمت پایین قرار دارد. با انتخاب این گزینه، فرمان تبدیل Word به PDF را صادر خواهید کرد. استفاده از ورد در مک. ۱.

چگونه یک فایل Word را به PDF تبدیل کنیم

بر روی دکمه Save کلیک کنید و مشاهده خواهید کرد که فایل Word شما به PDF تبدیل می شود. روش سوم تبدیل Word به PDF با استفاده از ابزار doPDF: 1. ابتدا نرم افزار رایگان doPDF را دانلود کنید 2.

چگونه اسناد Microsoft Word را به فایل PDF تبدیل کنیم …

تبدیل یک سند به PDF به کمک Microsoft Word. اگر نرم‌افزار ورد در رایانه‌ی شما نصب است، بهترین و سریع‌ترین راه تبدیل یک سند به PDF را در اختیار دارید، چراکه مایکروسافت ورد به سادگی این کار را برای شما انجام می‌دهد. سند مورد نظر خود را باز کرده و از طریق منوی «File» گزینه‌ی «Save As» را …

چگونه یک فایل ورد را به پی دی اف تبدیل کنیم؟ | یاد بگیر

ابتدا فایل Word ی که قصد دارید به PDF تبدیل کنید را با office Word 2010 بازکنید. روی منوی File کلیک کنید و به گزینه save as بروید. در قسمت file Types گزینه Create PDF or XPS را انتخاب کنید.

چگونه فایل‌های Word را به صورت PDF ذخیره کنیم؟! – چاپ …

5/6/2020 · ذخیره فایل Word به صورت PDF در نرم‌افزار Word 2013 ( تبدیل WORD به PDF ) مطلب و یا سندی که بخواهید در آینده از آن پرینت بگیرید، تهیه کنید. گزینه File و سپس Export را انتخاب کنید. از منوی بازشده، گزینه Create PDF/XPS را برگزینید. گزینه Publish را انتخاب کنید.

آموزش تبدیل ورد به پی دی اف ؛ چگونه فایل Word را به PDF …

2/17/2019 · به همین دلیل اقدام به نصب برنامه‌های دسکتاپی برای تبدیل ورد به پی دی اف می‌کنند. فایل ورد مورد نظر را باز کرده و سپس روی گزینه File که در گوشه بالا و سمت چپ قرار دارد، کلیک کنید.

چگونه یک فایل Word را به PDF تبدیل کنیم؟

تبدیل سند ورد به پی‌دی‌اف. اگر از نسخه دسکتاپ Microsoft Word استفاده می‌کنید، بهترین و ساده‌ترین راه برای تبدیل یک سند به PDF استفاده از منوی خود ورد است. برای این کار ابتدا از نوار منوی بالای صفحه تب File را انتخاب کنید.

برچسب‌ها:, , , , , ,