XPSN

کابوس در خیابان الم

کابوس در خیابان الم (فیلم ۲۰۱۰) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

کابوس در خیابان اِلم (به انگلیسی: A Nightmare on Elm street) نام یک فیلم ترسناک آمریکایی است که در سال ۲۰۱۰ میلادی اکران شد. این فیلم در واقع بازسازی فیلمی با همین عنوان در سال ۱۹۸۴ می‌باشد.

فیلم ترسناک – کابوس در خیابان الم 1984 – زیرنویس و سانسور …

2/29/2020 · فیلم ترسناک – کابوس در خیابان الم 1984 – زیرنویس و سانسور اختصاصی کانال. خلاصه داستان: داستان فیلم در مورد چند انسان است که در کودکی با هم در یک مهد کودک بوده‌اند.

کابوس در خیابان الم (فیلم ۱۹۸۴) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

کابوس در خیابان الم (به انگلیسی: A Nightmare on Elm Street) نام فیلمی ترسناک-فانتزی محصول سال ۱۹۸۴ کشور آمریکا است. شخصیت منفی این فیلم، فردی کروگر، یکی از برترین شروران تاریخ سینماست که در لیست ۱۰۰ سال… ۱۰۰ شرور و قهرمان بنیاد فیلم آمریکا نیز حضور دارد. این شخصیت بعدها در فیلم‌ها و بازی‌های دیگری نیز ایفای نقش کرد. فیلم کابوس در خیابان الم که در سال ۲۰۱۰ ساخته شد بازسازی این فیلم محسوب می‌شود. این فیلم، اولین کار جانی دپ می‌باشد.

فیلم کابوس در خیابان الم 1985 (زیر نویس فارسی ) part 1 – نماشا

فیلم کابوس در خیابان الم 1985 (زیر نویس فارسی ) part 1 ۸۸,۳۲۸ بازدید

فیلم ترسناک و جنایی کابوس در خیابان الم دوبله فارسی A …

داستان فیلم فیلم کابوس در خیابان الم (A Nightmare on Elm Street) به روح مردی شرور به نام فِردی کروگر با چنگک‌ های تیز می‌ پردازد و درباره ی کسانی هست که در خیابان اِلم زندگی می‌کنند و گویی از این می‌ ترسند که کِروگر در حال انتقام است و…

فیلم کابوس در خیابان الم 2010(زیر نویس پارسی) part 1

1/29/2015 · فیلم کابوس در خیابان الم A Nightmare on Elm محصول 2010 امریکا به کارگردانی ساموئل بایر ( فیلم در 3 پارت ) پارت دوم و سوم قبلا بارگذاری شده است

برچسب‌ها:, , , , ,