XPSN

کاش یکی پیدا شود و …

گنجور » سعدی » دیوان اشعار » غزلیات » غزل ۳۷۴

ای کاش کسی پیدا شود و نمونه ای از ” گوش به راه بودن ” در ززبان فارسی به دست دهد به خدا ثواب حج قبول دارد.

یکی پیدا شد – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

یکی پیدا شد (به هندی: Koi… Mil Gaya) فیلمی محصول سال ۲۰۰۳ و به کارگردانی راکیش روشن است. در این فیلم بازیگرانی همچون ریکا، ریتیک روشن، پریتی زینتا، راجت بیدی، جانی لور، پریم چوپرا، موکش ریشی، بینا بانرجی، راکیش روشن ایفای نقش کرده‌اند.
این فیلم با الهام از فیلم ئی.تی. موجود فرازمینی ساخته شده‌است. همچنین این فیلم نخستین قسمت از سری فیلم‌های کریش می‌باشد و فیلم‌های کریش و کریش ۳ دنباله آن هستند.

دانلود آهنگ معین به نام راز

برچسپ : Moein, Moein – Raz, Raz, از گرد راه امد جدایی رفتی و چشم برام گذاشتی, اما پس اون آشنایی اون هم دلی اون هم زبانی, امروز اگه تاریک و خاموش وسیاهه فردا که شد دنیا پر از خورشید و ماهه, با هم دیگه راز و نیازی داشتیم حکایت طول و درازی …

بعد از دلجویی رییس اوقاف شهرری از یک بازیگر⇐ای کاش یکی هم …

بعد از دلجویی رییس اوقاف شهرری از یک بازیگر⇐ای کاش یکی هم پیدا شود و از سینماگران گرفتار فیلمسوزی دلجویی کند!/آقایان رییس!

‘کاش دل‌تان اندکی برای من تنگ شود’؛ نامه‌های‌ کشف شده …

روی جلد نامه‌های اشتفان تسوایگ به همسرش. “کاش دل‌تان اندکی برای من تنگ شود” این جمله که برگرفته از یکی از …

کاش یکی بود که فقط با یکی بود.

کاش یکی بود که فقط با یکی بود…. قوی کسی است که,نه منتظر میماند کسی خوشبختش کند، و… زن مانند شیشه ی ظریف و شکستنی است هرگز توانایی مقاومت… به ماندن آدم ها اصرار نکنید چون عشقتان لوس می شود….

کاش دل‌تان اندکی برای من تنگ شود – اشتفان تسوایگ | مجله پی جو

از لحن نامه‌های تازه پیدا شده چنین برمی‌آید که تسوایگ در این دوره از زندگی‌اش از داشتن خانواده خوشنود بوده و این در حالی است که او پیش‌تر دایم به خاطر نیاز به سکوت محض و تنهایی با همسر اولش فریدریکه و دو دختر او از ازدواج نخستش در جدال بود.

برچسب‌ها:, , , , , ,