XPSN

کودکان مظلومان دوران کرونایی

کودکان 15 درصد از بیماران مبتلا به کرونا را تشکیل می دهند …

کودکان 15 درصد از بیماران مبتلا به کرونا را تشکیل می دهند,سبزوار نیور,اخبار جدید و روز شهرستان,استان سبزوار,سیاسی,اجتماعی, کودکان 15 درصد از بیماران مبتلا به کرونا را تشکیل می دهند,فرهنگی,ورزشی,گردشگری,شهری,اقتصادی,سلامت, کودکان …

گزارش تکان‌دهنده از وضعیت کودکان زباله‌گرد

جناب هرقدر درآمد بالا باشد این کودک باید کودکی کند نباید در این وضعیت کرونایی و سرما دنبال زباله باشد، قربانی تجاوز و آزار و اذیت و…. نیز می شوند

کودکان، کرونا را مثل سرماخوردگی منتقل می‌کنند – سبزوار نیوز

اغلب کودکان عامل انتقال ویروس سرماخوردگی هستند. به گفته وی، این موضوع در مورد تمامی بیماری‌های تنفسی از جمله سرماخوردگی ناشی از کروناویروس‌ها صحت دارد.

مقاله‌ها و نوشته‌های کودکان در بحران | آموزک

در بحران کرونایی، پدر و مادر فعالیّت‌هایی را همراه با کودک می‌توانند انجام دهند که در وضعیّت قرنطینه و در خانه ماندن، آسان و لذّت‌بخش شود.

۲۰ سال زمان برای رفع سوءتغذیه کودکان یمنی لازم است/ ۵۰۰ …

زنان و کودکان ۷۵% از آوارگان جنگ یمن را تشکیل می‌دهند. زنان معمولاً به نفع خانواده خود از غذا می‌گذرند. ۱.۱ میلیون نفر از زنان باردار در یمن دچار فقط غذایی هستند و این به معنای حجم وسیع صدمات به آنها و جنین‌شان در سال‌های آتی است.

بادامچیان: دولت با استفاده از تجربه سایر کشورها اقدامات …

بادامچیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بودجه ۱۴۰۰ از دولت خواست که لایحه بودجه‌ای به مجلس تقدیم کند که در آن بازنگری درباره بودجه نویسی و تحول در بودجه آشکار باشد و متناسب با اقتصاد مقاومتی و دوران کرونایی و حل مشکلات مردم تدوین شده باشد.

شعر کودکانه در مورد امام حسین (ع)

شعر کودکانه در مورد امام حسین (ع) مجموعه: شعر و قصه کودکانه. شعر در مورد امام حسین (ع) برای کودکان. ای حسین ای کشته دین و نماز. بنده پاک خدای بی نیاز. ای حسین ای سرو آزاد جهان. دشمن ستم همه ی غارتگران. ای حسین ای بنده پاک خدا. بهر قرآن کرده ی جان را فدا.

برچسب‌ها:, , , , , ,