XPSN

یوسف مجتهد وضرورت حمایت قضایی

ایثارگران بدانند؛ حمایت از ایثارگران درقانون بودجه …

یوسف مجتهد : درحالی‌که سال 89 روبه پایان است، مروری به مصوبات مرتبط با ایثارگران در قانون بودجه این سال خواهیم داشت و اقداماتی که باید انجام گیرد را بررسی خواهیم کرد.

قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران

قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران(6) یوسف مجتهد – در تبصره2 ماده 21 کلیه دستگاه‌های مشمول قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران موظفند پس از بازنشستگی یکی از ایثارگران از محل سهمیه استخدامی خود یکی از فرزندان آنان شامل …

آزادگان ولایتمدار(12 تکریت و18 بعقوبه) | تیر ۱۳۹۵

(یوسف مجتهد) س – سلام.روزتون بخیر. من فرزند جانباز 25 درصدم و مدت 6 ساله که به صورت قراردادی تبصره 3 در دانشگاه علوم پزشکی استخدام شدم و مشغول به کارم.آیا فعلا قانونی برای تبدیل وضعیت من از قراردادی به پیمانی یا رسمی وجود داره؟

آیت‌الله یوسف صانعی؛ مرجع تقلیدی متفاوت + زندگی‌نامه

آیت الله صانعی هرچند در سال ۱۳۵۸ از سوی امام به عنوان یکی از شش فقیه شورای نگهبان قانون اساسی منصوب شد، اما سه سال بعد و در سال ۱۳۶۱ از این شورا کناره‌گیری کرد. وی هرچند در همان سال به عنوان دادستانی کل کشور منصوب شد، اما …

مقاله یوسف اباذری و آرمان ذاکری: «سه دهه همنشینی دین و …

توضیح کانال یوسف اباذری: مقاله «سه دهه همنشینی دین و نولیبرالیسم در ایران» احتمالا از نظر کسانی که سال‌هاست درگیر مطالعه‌ی سیاست‌های نولیبرالی در جهان و ایران هستند، بدیهی جلوه کند اما آنها مخاطب این مقاله نیستند.

برچسب‌ها:, , , ,