XPSN

یکی از متفاوت ترین شامپوهای فری سولفات

بهترین شامپوهای بدون سولفات ایرانی و خارجی

یکی از رایج‌ترین نوع سولفات‌ها که امروزه می‌بینیم بسیار زیاد مورد استفاده واقع شده، سولفاتی است که در صنعت مراقبت از مو به عنوان سدیم لوریل سولفات (SLS) و سدیم لورت سولفات (SLES) مورد استفاده قرار گرفته است. جالب است بدانید که این سولفات از وازلین و روغن‌های گیاهی تولید می‌شود.

شامپو بدون سولفات چیست | فواید و معایب شامپو بدون سولفات …

3/16/2021 · سولفات‌ها در انواع متفاوتی موجود هستند و در صنایع مختلف به طور گسترده استفاده می‌شوند. رایج‌ترین نوع سولفات مورد استفاده در صنعت مراقبت از مو، به صورت سدیم لوریل سولفات (SLS) و سدیم لورت سولفات (SLES) هستند که از وازلین و روغن‌های گیاهی تولید می‌شوند.

شامپو بدون سولفات چیست و چه فوایدی دارد ؟ مزایا و اثرات آن …

یکی از مزایای شامپوی فاقد سولفات این است که در برابر پوست سرهای حساس لطیف تر است و هیچ خشکی یا خارش خاصی را بر روی پوست سر ایجاد نمی کند.

شامپو بدون سولفات + مزایا و معرفی بهترین محصولات – زیبامون

5/1/2018 · سولفات ها مواد شیمیایی هستند که در محصولاتی که باید با آب پاک شوند (مانند انواع شامپو و شوینده های صورت) وجود دارند و معمولا بر روی این محصولات شوینده با عنوان سدیم لوریل سولفات (Sodium Lauryl Sulfate)، سدیم لورت سولفات (Sodium Laureth Sulfate) یا آمونیوم لوریل سولفات (Ammonium Lauryl Sulfate) نوشته می شوند.

شامپو – موتاب

حفظ چربی‌های طبیعی مو. یکی از مهم‌ترین فواید شامپوهای فری سولفات این است که این شامپوها، مو را کاملا تمیز و درخشان می‌کنند اما پس از شستشو، چربی‌های ضروری و لازم برای سلامت مو را بر روی آن حفظ می‌کنند. در حقیقت این شامپوها تارهای مو را بدون از بین بردن چربی‌های ضروری آن …

سولفات در شامپو : معرفی شامپوهای بدون سولفات مناسب برای …

سولفات ها دسته ای از سورفاکتانت ها هستند و انواع مختلفی دارند که عامل کف کنندگی شامپوها هستند و معمولا سدیم لوریل سولفات (sls) و سدیم لوریل اتر سولفات (sles) داخل شامپو ها به کار میروند.

برچسب‌ها:, , , , ,