XPSN

۱۳ جمله آموزنده از گابریل گارسیا مارکز

چند جمله زیبا از گابریل گارسیا مارکز | | زمزار | تفریح و …

سخنان گابریل گارسیا مارکز. (نویسنده کلمبیایی برنده جایزه نوبل ادبیات) مرگ از پیری نمی آید ، بلکه با فراموشی می آید ! *. برای عشق مبارزه کن ولی هرگز گدایی نکن. *. انسان تنها زمانی حق دارد به انسانی دیگر از بالا به پائین بنگرد که: ناگزیر است او را یاری رساند تا روی پای خود بایستد. *.

جملات زیبای گابریل گارسیا مارکز

جملات زیبای گابریل گارسیا مارکز. اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد٬به هر کودکی دو بال هدیه می دادم٬رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند. آه خدایا! آنها نمی دانند زمانی پیر خواهند شد که دیگر نتوانند عاشق شوند.

13 جمله جالب به درد بخور برای زندگی از گابریل گارسیا مارکز

13 جمله جالب به درد بخور برای زندگی از گابریل گارسیا مارکز ۱- دوستت دارم نه به خاطر شخصیت تو ، بلکه به خاطر شخصیتی که با تو

مجموعه بهترین سخنان و جملات گابریل گارسیا مارکز – بیا تو صفا

جمله ای تامل برانگیز گابریل گارسیا مارکز. خداوندا٬اگر دل در سینه ام همچنان می تپید تمامی تنفرم را بر تکه یخی می‌نگاشتم و سپس طلوع خورشیدت را انتظار می کشیدم. ******. خداوندا ٬اگر تکه‌ای زندگی می‌داشتم ٬ نمی‌گذاشتم حتی یک روز از آن سپری شود بی‌آنکه به مردمانی که دوستشان دارم …

جملات پرمعنا و بسیار زیبای گابریل گارسیا مارکز – اس ام اس خور

جملات گابریل گارسیا مارکز: در ۱۵ سالگی آموختم که مادران از همه بهتر می‌ دانند ، و گاهی اوقات پدران هم. در ۲۰ سالگی یاد گرفتم که کار خلاف فایده‌ ای ندارد ، حتی اگر با مهارت انجام شود .

برچسب‌ها:, , , ,