XPSN

۳۴. تابستان در زمستان (نیمی از انتها)

مرثیه های نهانی

۳۴. تابستان در زمستان (نیمی از انتها) … ++ “تابستان در زمستان” همون دیروز حدود سحر کامل نوشته شده ولی دیدم یکم طولانیه و اگر کامل بذارم شاید معدود عزیزی حوصله کنه و بخونه، برای همین طی چند قسمت …

جغرافیای پاکستان – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

دما نیز در کراچی نسبت به اسلام‌آباد یکنواخت‌تر است، از متوسط روزانه ۱۳ درجه سانتی‌گراد در غروب زمستان تا میانگین روزانه ۳۴ درجه سانتی‌گراد در روزهای تابستان.

آب و هوای استرالیا – اقامت و مهاجرت به استرالیا ۲۰۲۱

۳۴: ۲۹: بازگشت به فهرست … تابستان: پاییز: زمستان: حدود حداکثر دما (c°) … (از ۱۸۹۵ تا ۱۹۰۳) به طول انجامید و باعث مرگی نیمی از دامها در استرالیا شد. خشکسالی دیگری هم بین سالهای ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۸ اتفاق …

نیمی از جمعیت ایران تا سال ۱۴۰۰، در معرض تنش آب شرب …

در تابستان سال ۹۷ به دلیل کاهش بارشها در سال آبی ۹۶-۹۷ مناطق زیادی از کشور تحت تنش آب شرب قرار گرفت. در این تابستان جمعیت شهری و روستایی بالغ بر ۳۶.۸ میلیون نفر (معادل ۴۶درصد جمعیت کشور) تحت تنش آب شرب قرار گرفت.

اینجا کرمان، بهشت گردشگری پاییز؛ تقاطعی از تاریخ – ایرنا زندگی

دو فصل پاییز و زمستان در استان کرمان، برای گردشگران فرصت خوبی برای بازدید از مناطقی را فراهم می‌کند که در فصل تابستان معمولا درجه‌ حرارت آن‌ها بالاست.

۱۰ تفاوت قطب شمال و جنوب

منطقه ی شمالگان که در قطب شمال قرار گرفته یک چرخه ی ذوب شدن طبیعی را دنبال می کند که در طی آن تقریباً نیمی از لایه های یخ در طول تابستان ذوب می شوند و در زمستان دوباره یخ می زنند.

برچسب‌ها:, , , , ,