XPSN

۷ عادت بیماری زا

۷ عادت بیماری زا – جسارت

عادت هفتم: نخوردن صبحانه و ابتلا به چاقی برخی از افراد عادت دارند بدون خوردن صبحانه، خانه را ترک کنند در حالی که صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی است و مصرف آن نقش مهمی در حفظ سلامت بدن دارد.

۷ عادت خطرناک که سریعا باید به فکر ترک آن‌ها باشید

۷ عادت خطرناک که سریعا باید به فکر ترک آن‌ها باشید … تا سال ۲۰۱۵ مشخص شد ۴۵ میلیون بیمار در سراسر جهان به بیماری زوال عقل مبتلا هستند که این مقدار نسبت به سال ۱۹۹۰ دو برابر شده است. … اما زمانی …

با ۱۰ عادت رایجی که باعث بیماری می شوند آشنا شوید – روزیاتو

۷- آلودگی محل خوردن غذا محل کار شما فضایی برای رشد باکتری ها است و متأسفانه کیبورد کامپیوترتان یکی از آلوده ترین نقاط آن محسوب می شود.

30 عادت سرطان‌زا در زندگی روزمره که شما را متعجب خواهند …

8/1/2020 · 30 عادت سرطان‌زا تعداد بسیاری از موارد عادی بالقوه در زندگی روزمره ما وجود دارند که می‌توانند باعث بروز سرطان در همه افراد و در تمامی زمان‌ها شوند.

این عادت‌های روزمره سرطان‌زا را ترک کنید

1/28/2021 · این عادت‌های روزمره سرطان‌زا را ترک کنید. به مناسبت شروع هفته ملی مبارزه با سرطان و اهمیت پیشگیری از این بیماری به روزمره ترین مواد و خوراکی ها و محصولاتی که باعث ابتلا به سرطان می شود، اشاره می‌کنیم. به مناسبت شروع هفته ملی مبارزه با سرطان و اهمیت پیشگیری از این بیماری …

7 عادت نادرست که سلامت کلیه ها را به خطر می اندازد!

7 عادت نادرست که سلامت کلیه ها را به خطر می اندازد! کلیه‌ها از اعضای حیاتی بدن ما هستند و مسئولیت تصفیه و دفع ضایعات بدن را از طریق ادرار بر عهده دارند.

ترسناکترین و خطرناکترین بیماری های روانی (علائم و درمان …

۷. اختلال چند شخصیتی یا هویت گسستگی (Dissociative Identity Disorder) دوگانگی شخصیت یا اختلال هویت گسستی در واقع نوعی بیماری روانی است که مغز در واکنش به فشار‌های روانی شدید نشان می‌دهد و در آن فرد از خود یا گذشته و یا افکار خود فاصله می‌گیرد. فرد مبتلا به این بیماری …

چه کنیم تا به بیماری‌های رایج والدین‌مان دچار نشویم …

۷ عادت تعجب آوری که عاقبتشان، دیابت است! ۱۴۰۰-۰۱-۱۰ ۱۱:۰۰ ۱۰ علامتی که نشان می دهد تغذیه سالمی دارید!

تحقیق درباره زندگی انگل ها (پارازیت) – دانش‌چی

۱۰- انگل‌های بیماری‌زا (Pathogene) که در بدن میزبان ایجاد ناراحتی می‌کنند. ۱۱- انگل‌های بی زیان یا گندروی ( Saprophyte ) که وجود آنها در بدن میزبان بی‌ضرر است.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,