XPSN

BIP:پیشنهاداتی برای بهبود پروتکل بیت کوین

چرا فقط 21 میلیون بیت کوین؟ دلایل احتمالی و توجیهات و …

به طور کلی وقتی که قرار باشه تغییری توی پروتکل های بیت کوین ایجاد بشه، هر کاربری می تونه پیشنهاد این تغییرات رو در قالب یک bip یا “پیشنهادی برای بهبود بیت کوین” ارائه بده.

حمایت از بیت کوین – بیت کوین – Bitcoin

شما می توانید با ترجمه کردن یا بهبود ترجمه های درون بخشهای مهم زیست بومِ بیت کوین، دسترس پذیری بیت کوین را افزایش دهید. تنها کافی است پروژه ای را که میخواهید به آن کمک کنید، انتخاب نمایید. Bitcoin Core – Bitcoin.org – Bitcoin Wiki – Bitcoin Wallet (Android) – …

فورک های بیت کوین – فکت کوینز

Bitcoin Silver (BTCS): طبق انجمن BitcoinTalk ، هدف این سکه “ساخت بیت کوین دوباره غیرمتمرکز” است. Bitcoin Uranium (BUM): طبق انجمن BitcoinTalk ، این سکه قصد دارد بیت کوین را دوباره عالی بسازد.

بیت کوین برای پذیرش بیشتر باید به ثبات قیمت برسد – کوین سرا

3/1/2021 · تسلا با این کار نفوذ بسیار بیشتری بر پروتکل بیت کوین خواهد داشت. در ضمن، علاقه شرکت ها به بیت کوین باعث ایجاد انگیزه در موسسات مالی سنتی برای ورود به بازار این ارز می شود.

بیت کوین چیست؟ هرآنچه که باید بدانید – آینده بیت کوین …

3/12/2021 · دو روش عمده برای ذخیره بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه وجود دارد: نگه داری در یک کیف پولی که کلیدهای خصوصی خود را در آن ذخیره می کنید یا نگه داری در یک صرافی که از طرف شما مسئول حفظ کلیدهایتان است.

معرفی پروتکل MimbleWimble | آی ماینر

با ارائه راه حل های مختلف برای فراهم آوردن قابلیت مقیاس پذیری در رمز ارز ها به ویژه بیت کوین، بحث در بهبود دو بخش دیگر نیز ادامه دارد -یعنی حریم خصوصی و حسابرسی (پاسخگویی).در حالی که مقیاس پذیری تقریبا یک مشکل جهانی برای …

برچسب‌ها:, , , , ,